Terra Group – spotkajmy się na Gardenii

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Od 27 stycznia do 1 lutego 2014 firma Terra zaprasza na Targi Gardenia, gdzie w pawilonie 4, na stanowisku 25 zaprezentuje nowości z kolekcji TerraForm.

Gardenia 2014Źródło: www.gardenia.mtp.pl

Z myślą o gościach i partnerach biznesowych firma przygotowała szereg nowatorskich rozwiązań i sprawdzonych propozycji dla „zielonej branży”. Wśród nich zaprezentowane zostaną najnowsze modele donic wraz z ich szerokim wachlarzem zastosowań. Dla partnerów biznesowych firma przygotowała specjalne, atrakcyjne warunki handlowe.

Jeśli cenisz sobie współpracę z doświadczoną marką, a najwyższej jakości produkty są dla Ciebie priorytetem – nie przeocz stanowiska firmy Terra. Zobaczysz tam między innymi: donice do wnętrz, ogrodów oraz przestrzeni publicznych, znajdziesz podświetlane pojemniki, które wykorzystać można również jako lampę podłogową lub pojemnik…

Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, jakie czekają gości odwiedzających stanowisko firmy Terra – tam po prostu trzeba być i wszystko zobaczyć osobiście!

Do zobaczenia w Poznaniu!

 

 

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz