Wiosna w donicy

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Pogoda dopisuje na tyle, że można rozpocząć prace pielęgnacyjne i zapewnić roślinom dobry start w nową porę roku. Ogrodowa gleba nadal jest przemarznięta, jednak wiosenne kwiaty można nasadzić w donicach.

Donica Elho Brussels Diamond HighŹródło: www.terraform.pl

Nie ma wątpliwości – to już przedwiośnie. Rośliny powoli przebudzają się po okresie snu zimowego, a stosunkowo wysoka temperatura tylko im sprzyja. Po szarej zimie wszędzie przyda się choć odrobina koloru: w ogrodzie, na tarasie i wewnątrz domu można cieszyć się wiosennymi kwiatami już od końca lutego!

Donica Elho Milano DiamondŹródło: www.terraform.pl

Do uprawy pierwszych kwiatów warto wybrać duże donice najwyższej jakości – tylko takie są odpowiednią oprawą dla wyczekiwanych roślin. Gama dostępnych pojemników jest bardzo szeroka, wybierać można spośród wielu oryginalnych form, kolorów i materiałów, dlatego dobranie odpowiedniego nie sprawia żadnej trudności.

donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Donice TerraForm można z powodzeniem ustawić na zewnątrz, bez obaw o to, że zaszkodzą im wiosenne przymrozki, są najlepszym sposobem na uprawę przebiśniegów, krokusów oraz bratków. Równie dobrze sprawdzą się wewnątrz, gdzie wprowadzą pierwsze oznaki nowej pory, a także staną się ciekawą dekoracją.

duże donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Niezależnie od rodzaju obsadzenia designerskie donice TerraForm zawsze skutecznie wyeksponują wyczekiwane przez cały okres jesienno – zimowy kwiaty. Miłośnicy prostoty pokochają pojemniki Elho Brussels Diamond High oraz Milano Diamond w jasnych odcieniach, zwłaszcza bieli, które podkreślą szczególny charakter pierwszych oznak wiosny.

Donica Elho Milano DiamondŹródło: www.terraform.pl

Ich wewnętrzny automatyczny system nadawania i wkładka uprawna sprawią, że rośliny będą wzrastać w najlepszym zdrowiu, nawet przy rzadkim podlewaniu – to wygodny i skuteczny sposób na piękną, wiosenną dekorację.

Donica Elho Brussels Diamond HighŹródło: www.terraform.pl

Do wiosennych dekoracji sprawdzą się również donice Round o klasycznej, niezakłóconej niczym formie, stosownej dla delikatnych, subtelnych kwiatów.

donice Elho RoundŹródło: www.terraform.pl

W wiosennej aranżacji nie może zabraknąć roślin cebulowych, szczególnie tulipanów. Warto nasadzić je już jesienią, by wiosną móc cieszyć się bujnymi, kolorowymi kwiatami. Jeśli do uprawy zostaną wybrane duże donice TerraForm, można bez obaw wyczekiwać zdrowych roślin w okresie wiosennym – pojemniki są niezwykle wytrzymałe i zapewniają sadzonkom najlepsze warunki.

Duże donice TerraForm Soft Round Extreme HighŹródło: www.terraform.pl

donica Gio TondoŹródło: www.terraform.pl

To tylko kilka pomysłów na wiosenną dekorację kwiatową – czy macie swoje ulubione sposoby na powitanie wiosny?

Donice TerraForm BallŹródło: www.terraform.pl

donice nuno'ni terraform.plŹródło: www.terraform.pl

donica starnard one TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Dodaj komentarz