Terra Flower Power – półmetek głosowania

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Etap głosowania w plebiscycie Terra Flower Power zbliża się do półmetku. Na prowadzeniu niemal od początku niezmienna stawka: Pabianice, Trzebnica i Siemiatycze – czy utrzymają pozycję liderów?

terra flower power

Od 1 sierpnia trwa głosowanie w Plebiscycie Terra Flower Power. O atrakcyjne nagrody rzeczowe i zaszczytne miano Najpiękniej Ukwieconego walczy 118 miast z całej Polski. W ciągu dwóch pierwszych tygodni na prowadzenie wysunęły się trzy miejscowości: Pabianice, z 233 głosami, Trzebnica z 158 głosami oraz Siemiatycze, które jak dotąd zgromadziły 145 głosów.

Pabianice
Autor: Jolanta Bednarska

 

Trzebnica
Autor: UM Trzebnica
Siemiatycze
Autor: UM Siemiatycze

Kolejne pozycje w stawce zajmują: Karczew, Zamość oraz Grójec, a tuż za nimi pozostałe pięknie ukwiecone polskie miasta, które czekają na Wasze głosy!

Karczew
Autor: UM Karczew
Zamość
Autor: UM Zamość
Urząd Gminy i Miasta w Grójcu
Autor: UGiM w Grójcu

Etap głosowania kończymy z ostatnim dniem sierpnia, już dzień później poznamy zwycięzcę zmagań, do którego trafi kaskadowa konstrukcja H2000, laureat otrzyma również tytuł Najpiękniej Ukwieconego. Laureat może również liczyć na sesję zdjęciową, której efektem będzie fotografia znajdująca się na jednej z kart prestiżowego kalendarza miejskiego Terra na rok 2015 – jest o co walczyć!

plebiscyt terra flowe power 2014

Niemniej atrakcyjne nagrody czekają na miasta, które zdobędą drugie i trzecie miejsce: przygotowaliśmy dla nich kolejno: dużą donicę miejską Gianto 120 oraz bon na zakupy z oferty z firmy Terra o wartości 1000 zł.

Przed nami jeszcze dwa tygodnie głosowania: pomóżcie swojemu miastu w walce prestiżowy tytuł i nagrody rzeczowe – zaproście do zabawy przyjaciół i wspólnie śledźcie emocjonujące losy plebiscytu!

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie. (aktualizacja 22 lipca)

W tym miejscu dowiesz się jak zagłosować na swojego faworyta.

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2013.

Kliknij tutaj, by przejść do aplikacji konkursowej na portalu Facebook.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz