Terra Flower Power – co dobrze wiedzieć?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

W tym miejscu zebraliśmy kilka najważniejszych kwestii związanych z tegorocznym Plebiscytem Terra Flower Power – wyjaśniamy najbardziej nurtujące zagadnienia odnośnie miejskiej rywalizacji:

terra flower power 2014

Jak głosować? Od 1 do 31 sierpnia na naszym profilu Inspirowani Naturą na Facebooku dostępna będzie specjalna aplikacja, w której umieścimy w niej po jednym zdjęciu każdego uczestnika. Wystarczy „polubić” profil, by uzyskać do niej dostęp i móc oddać głos na wybrane miasto.

Dlaczego akurat Facebook? Głosowanie odbywa się za pośrednictwem tego portalu ze względu na dostępną tam wygodną i łatwą w obsłudze aplikację. W ten sposób zbieranie głosów odbywa się w sposób przejrzysty, a my mamy możliwość stałego kontrolowania jego przebiegu. Poprzez profil Inspirowani Naturą na Facebooku możemy dotrzeć do maksymalnie dużej ilości odbiorców.

Dlaczego w galerii na blogu są miasta, które zgłosiły ponad 5 zdjęć? Warto zwrócić uwagę na autorów zgłoszeń. Przewidzieliśmy możliwość zgłaszania fotografii od urzędów i włodarzy miast, ale też osób prywatnych. Bez względu na to, która grupę reprezentuje zgłaszający, zawsze ma możliwość przesłania maksymalnie 5 zdjęć. Wszystkie z nich trafiają do galerii odpowiedniej dla danego miasta.

Czy osoba prywatna może wygrać konstrukcję kaskadową, donicę Gianto lub bon na zakup produktów z oferty firmy Terra? Nie. Trzy nagrody główne zostaną przekazane do miast, które zdobędą najwięcej głosów Internautów w aplikacji na portalu Facebook. Upominki dla autorów najlepszych fotografii mogą trafić do każdego, kto nadesłał zgłoszenie – zwycięzców poznamy po zakończeniu plebiscytu, wybierze ich reprezentant Organizatora.

Dlaczego moje zdjęcie nie trafiło do aplikacji? Otrzymujemy wiele zgłoszeń, a wybranie najlepszego zdjęcia wymagało od nas niemałej dyskusji. Ostatecznie do aplikacji dostępnej na portalu Facebook selekcjonujemy te, które w naszym mniemaniu najlepiej prezentowało ukwiecenie. Aby do aplikacji trafiło konkretne zdjęcie, wystarczy, że autor je nam wskaże – na propozycje czekamy do 31 lipca.

Dlaczego aplikacja nie działa? Od 1 do 22 lipca zbieramy zgłoszenia miast do Plebiscytu – w tym czasie aplikacja pozostanie nieaktywna. Od 1 sierpnia będzie ona udostępniona na portalu Facebook na profilu Inspirowani Natura – tam znajdą się wybrane fotografie z możliwością głosowania na nie. Z kolei wszystkie nadesłane do plebiscytu zdjęcia systematycznie trafiają do galerii na blogu w zakładce plebiscyt 2014.

Jeśli nadal nie udało nam się rozwiać wszystkich wątpliwości, prosimy o pytania za pośrednictwem pola komentarzy dostępnych poniżej, poprzez wiadomość na portalu Facebook lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy Terra.

Informacje odnośnie zasad plebiscytu można znaleźć również w regulaminie. (aktualizacja 22 lipca)

Kliknij tutaj, by przejść do aplikacji konkursowej na portalu Facebook.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz