Terra Flower Power – ostatnie chwile głosowania

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Jeszcze zaledwie kilka godzin dzieli nas od zakończenia głosowania na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. Już jutro, we wtorek, w samo południe poznamy zwycięzcę. A jak wygląda stawka?

oo

Tysiące głosów

Już niemal trzy tysiące głosów oddano w plebiscycie Terra Flower Power. Tegoroczna edycja jest więc coraz bardziej wyjątkowa, a tak duża popularność głosowania to dla nas najlepszy dowód na to, jak bardzo ważna jest natura w naszych miastach. Niezwykle istotne jest również zamiłowanie do miast i miasteczek, z których pochodzą biorący udział zabawie internauci – to właśnie lokalny patriotyzm skłania Was do wspierania swoich małych ojczyzn.

Tegoroczna edycja już niedługo przejdzie do historii, a najpiękniej ukwiecone miasto zostanie przedstawione na forum całego kraju. We wtorkowe południe emocje sięgną zenitu!

Nowy lider

Tydzień temu, po przeszło 14 dniach, na drugie miejsce podium wysunął się Puck, detronizując Giżycko i spychając Rypin na czwartą pozycję. Właśnie dziś byliśmy świadkami kolejnej ważnej zmiany – Puck przeskoczył jeszcze o jedno wyżej i objął prowadzenie, przez co Pabianice, wcześniejszy lider plebiscytu, spadły na drugie miejsce.

miejsce 1: Puck 434 głosy

Puck
fot. UM Puck

miejsce 2: Pabianice: 417 głosów

Pabianice
fot. Angelika Gortat

miejsce 3: Giżycko: 311 głosów

Giżycko
fot. UM Giżycko

Emocje rosną

Do zakończenia etapu głosowania pozostało zaledwie kilka godzin. O północy aplikacja konkursowa zostanie zdezaktywowana, a nasza specjalna komisja przystąpi do przeliczania głosów. Już we wtorek, 25.08.2015 okaże się, które z zaprezentowanych ukwieceń najbardziej przypadło do gustu internatom. Przypominamy, że do zwycięskiego miasta powędruje kaskadową konstrukcję kwietnikową H2000, a także zostanie ono wyróżnione na jednej z kart prestiżowego kalendarza miejskiego Terra na rok 2016. Wicelider otrzyma dużą donicę Gianto 120, a ostatnie miejsce na podium zostanie uhonorowane bonem na zakupy produktów z oferty firmy Terra o wartości 1000 zł.

nagrody

A to dopiero początek zmian…

Warto pamiętać, że przewidziane w plebiscycie nagrody niosą przekaz większy, niż można przypuszczać w pierwszej chwili. Kwietniki, donica, a także bon zakupowy to początek nowej, jeszcze bardziej udanej zielonej kompozycji, która podkreśli urok miejscowości.

miasto kalendarz

Trzymamy kciuki

Jeszcze do północy możecie głosować na miasta, które Waszym zdaniem zasługują na miano najpiękniej ukwieconego. Trzymamy kciuki za każde z miast, które przystąpiło do plebiscytu – już sam fakt zgłoszenia świadczy przecież o godnej pochwały trosce o komfort życia mieszkańców, a także o woli zmieniania naszych wspólnych przestrzeni na lepsze.

kalendarium

Przypominamy, że korzystanie z aplikacji konkursowej jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami!

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji umożliwiającej głosowanie.

Kliknij tutaj, by zobaczyć, jak głosować w plebiscycie.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2014.

Szczegóły tegorocznego plebiscytu znajdziesz w regulaminie.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz