Terra Flower Power – jak głosować?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Niemal sto miast zgłosiło się do plebiscytu Terra Flower Power i powalczy o tytuł najpiękniej ukwieconego. Chcesz, by wygrała właśnie Twoja miejscowość? Zagłosuj na nią – zobacz, jak to zrobić.

apka ruszyla

Pamiętaj, że głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power jest nieobowiązkowe i nie łączy się z żadnymi opłatami. Organizator oraz twórca aplikacji w żadnym stopniu nie przetwarza danych osobowych ani nie dostarcza materiałów handlowych – udział w plebiscycie jest całkowicie bezpieczny i nie wymaga żadnych zobowiązań.

Zobacz, jak w trzech prostych krokach oddać głos na wybrane miasto. Galerię wszystkich uczestników znajdziesz w zakładce www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt-2015. Pamiętaj, że oglądając prezentację kolejnych miast na blogu masz również możliwość przejścia bezpośrednio do aplikacji konkursowej.

Krok 1
Aby oddać głos w plebiscycie Terra Flower Power, musisz być użytkownikiem portalu Facebook. Gdy zalogujesz się na swoim koncie, przejdź na profil Inspirowanych Naturą – www.facebook.com/inspirowani. Po lewej stronie znajdziesz listę dostępnych aplikacji, na pierwszej pozycji widnieje link do aplikacji do głosowania w plebiscycie Terra Flower Power – kliknij. Możesz również przejść bezpośrednio do aplikacji dostępnej pod tym adresem.

tutorial Terra Flower Power - głosowanie krok 1

Krok 2
Przed Tobą ekran główny aplikacji – kliknij w pole „dalej”, by zobaczyć listę wszystkich miast uczestniczących w zmaganiach. Wybierz zdjęcie prezentujące miejscowość, na która chcesz oddać głos. W lewym narożniku widnieje opcja „głosuj” kliknij i gotowe! Twój faworyt właśnie odnotował kolejny głos. Pamiętaj, że możesz oddać tylko jeden głos na każdego uczestnika!

tutorial_glosowanie_krok_2

Krok 3
Chcesz, by Twoje Miasto miało jeszcze większą szansę na wygraną? Użyj funkcji udostępniania, która pojawi się po najechaniu na zdjęcie. Po kliknięciu w nią będziesz miał możliwość poinformowania znajomych z portalu Facebooku o konkursie i uczestnictwie Twojego faworyta, a także zachęcenia ich do zagłosowania. Aby dodatkowo wypromować swoje Miasto, użyj banera z fotografią, który znajdziesz w galerii każdego uczestnika – znajdziesz ją tutaj- www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt-2015.

tutorial_glosowanie_krok_3

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji umożliwiającej głosowanie.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2014.

Szczegóły tegorocznego plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

tutorial Terra Flower Power - głosowanie


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz