Plebiscyt Terra Flower Power 2015 – co warto wiedzieć?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

W tym miejscu zebraliśmy kilka najważniejszych kwestii związanych z tegorocznym Plebiscytem Terra Flower Power – wyjaśniamy najbardziej nurtujące zagadnienia odnośnie miejskiej rywalizacji:

terra flower power co warto wiedzieć

Jak zgłosić miasto do plebiscytu? Wystarczy wykonać 5 zdjęć ukwiecenia i przesłać je do nas pod adres mailowy konkurs@terra-pl.eu lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w prawym panelu bloga inspirowaninatura.pl. Prosimy o podanie imię osoby zgłaszającej oraz nazwę urzędu miasta, jeśli takowy reprezentuje, a także nazwę miejscowości oraz ewentualnie dane ogrodnictwa, które wykonało ukwiecenie – to będzie dla nas cenna informacja!

Jak głosować? Od 3 do 24 sierpnia na naszym profilu Inspirowani Naturą na Facebooku dostępna będzie specjalna aplikacja, w której umieścimy w niej po jednym zdjęciu każdego uczestnika. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli polubicie nasz profil i zostaniecie z nami na dłużej!

Dlaczego akurat Facebook? Głosowanie odbywa się za pośrednictwem tego portalu ze względu na dostępną tam wygodną i łatwą w obsłudze aplikację. W ten sposób zbieranie głosów odbywa się w sposób przejrzysty, a my mamy możliwość stałego kontrolowania jego przebiegu. Poprzez profil Inspirowani Naturą na Facebooku możemy dotrzeć do maksymalnie dużej ilości odbiorców.

Dlaczego w galerii na blogu są miasta, które zgłosiły ponad 5 zdjęć? Warto zwrócić uwagę na autorów zgłoszeń. Przewidzieliśmy możliwość zgłaszania fotografii od urzędów i włodarzy miast, ale też osób prywatnych. Bez względu na to, która grupę reprezentuje zgłaszający, zawsze ma możliwość przesłania maksymalnie 5 zdjęć. Wszystkie z nich trafiają do galerii odpowiedniej dla danego miasta, a jedno wybrane znajdzie się w aplikacji konkursowej na Facebooku.

Czy osoba prywatna może wygrać konstrukcję kaskadową, donicę Gianto lub bon na zakup produktów z oferty firmy Terra? Nie. Trzy nagrody główne zostaną przekazane do miast, które zdobędą najwięcej głosów Internautów w aplikacji na portalu Facebook.

Jakie nagrody przewidziano dla osób prywatnych? Upominki dla autorów 10 najlepszych fotografii mogą trafić do każdego, kto nadesłał zgłoszenie – zwycięzców poznamy po zakończeniu plebiscytu, wybierze ich reprezentant Organizatora. Dodatkowo każda osoba, która nadeśle zdjęcie do konkursu otrzyma kod rabatowy w wysokości 10% na zakupy w sklepie internetowym Make it Home.

Dlaczego moje zdjęcie nie trafiło do aplikacji? Otrzymujemy wiele zgłoszeń, a wybranie najlepszego zdjęcia wymagało od nas niemałej dyskusji. Nierzadko otrzymujemy kilka zgłoszeń z tego samego miasta: wówczas do konkursu staje najlepsze ujęcie reprezentujące ukwiecenie. Ostatecznie do aplikacji dostępnej na portalu Facebook selekcjonujemy te, które w naszym mniemaniu najlepiej prezentowało ukwiecenie. Aby do aplikacji trafiło konkretne zdjęcie, wystarczy, że autor je nam wskaże – na propozycje czekamy do 31 lipca.

Dlaczego aplikacja nie działa? Od 1 do 22 lipca zbieramy zgłoszenia miast do Plebiscytu – w tym czasie aplikacja pozostanie nieaktywna. Od 3 sierpnia będzie ona udostępniona na portalu Facebook na profilu Inspirowani Natura – tam znajdą się wybrane fotografie z możliwością głosowania na nie. Z kolei wszystkie nadesłane do plebiscytu zdjęcia systematycznie trafiają do galerii na blogu w zakładce plebiscyt 2015.

Jeśli nadal nie udało nam się rozwiać wszystkich wątpliwości, prosimy o pytania za pośrednictwem pola komentarzy dostępnych poniżej, poprzez wiadomość na portalu Facebook lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy Terra.

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kliknij tutaj, aby przejść do aplikacji umożliwiającej głosowanie.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2014.

Szczegóły tegorocznego plebiscytu znajdziesz w regulaminie.

Dodaj komentarz