Rozmiar ma znaczenie?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

 

Budynki użyteczności publicznej to zwykle gmachy o dużych gabarytach. Ich dekoracja to inwestycja, która nie powinna ograniczać się do minimalistycznych rozwiązań. Jedno jest więc pewne – rozmiar ma znaczenie.

Donice TerraForm Plane RingŹródło: www.donicemiejskie.pl

Miasto można traktować jak firmę, w której wizerunek warto inwestować, jeśli chcemy zachęcić klientów. W tym przypadku klientami miasta są turyści, ale i mieszkańcy, o których komfort należy zadbać, jeśli chcemy, aby tu zostali. Ciekawa aranżacja krajobrazu stanowi ponad połowę sukcesu. Atrakcyjne centrum i place to miejsca będące wizytówką miasta. Jak o nie zadbać, aby nadały nowoczesny charakter okolicy? W dzisiejszych czasach nowoczesność musi iść w parze z naturą, dlatego warto zainwestować w donice miejskie TerraForm.

Donice TerraForm Extravase  Źródło: www.donicemiejskie.pl

Najbardziej reprezentacyjne budynki miejskie to obiekty których rangę należy dodatkowo podkreślić zielenią. Na nic zdadzą się klasyczne dekoracje, w tym przypadku trzeba sięgnąć po adekwatne rozwiązania. Miejską roślinność doskonale wyeksponują duże donice, jednak należy pamiętać o tym, by były dopasowane do otaczającej architektury, w przeciwnym razie efekt nie będzie udany. Doskonałym tłem dla dekoracji są więc jednolite fasady, monumentalne schody, obszerne place.

Donice TerraForm Extra vaseŹródło: www.donicemiejskie.pl

Przykładowo, donica Standard One w odcieniach szarości sprawdzi się w otoczeniu jasnych ścian. Z kolei donica A-Malo to propozycja łącząca w sobie nie tylko estetykę, ale również funkcjonalność.  Ze względu na to, że łączy możliwości donicy i wygodę miejskiego stolika, sprawdzi się w pobliżu niewielkich obiektów gastronomicznych oraz dyskotek. Funkcjonalne i efektywne donice są stworzone przede wszystkim z myślą o ludziach – Plane Ring to nie tylko miejsce dla drzewka, ale i ławka, na której można odpocząć.

Donice TerraForm A-malo kolekcja UrbanoŹródło: www.donicemiejskie.pl

Tworzenie spójnego wizerunku jest niesamowicie istotne. Estetyka miejsca sprawia, że człowiek dobrze się w nim czuje i chętnie do niego wraca. Wykorzystanie takiej wiedzy przy projektowaniu krajobrazu zaowocuje okolicą tętniącą życiem, a przecież o to chodzi w tworzeniu przestrzeni miejskiej.

Może warto więc docenić walory donic miejskich?

Donice TerraForm Plane RingŹródło: www.donicemiejskie.pl

Donice TerraForm Plane RingŹródło: www.donicemiejskie.pl

Donice TerraForm Extra Vase Źródło: www.donicemiejskie.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz