Inny niż wszystkie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Obecnie to klient dyktuje zasady gry. Przedsiębiorca w trosce o dobro własnego biznesu powinien się dostosować do jego wymogów.  To nie tylko wysokiej jakości asortyment, ale również atmosfera sklepu.

Duże donice TerraForm AlbaŹródło: www.terraform.pl

Otacza nas mnóstwo sklepów, które oferują niesamowicie szeroką gamę produktów. W jednym miejscu jesteśmy w stanie nabyć większość niezbędnych, ale także niekiedy zupełnie przypadkowych przedmiotów. Co nas do tego przekonuje? Nie są to jedynie atrakcyjne przeceny, często przeważa ciekawa aranżacja sklepu, przyjazny klimat i atrakcyjne dekoracje.

Duże donice TerraForm X-Pot lightŹródło: www.terraform.pl

Miłe skojarzenia z danym miejscem powstają, gdy  uda się zapamiętać coś, co wyróżniło to miejsce spośród wielu innych. Może to być sympatyczna obsługa lub wygląd – do takiego sklepu klient wróci najchętniej i najszybciej.

Duże donice TerraForm X-Pot lightŹródło: www.terraform.pl

Tak pozytywne postrzeganie obiektu można zbudować aranżując przestrzeń przestrzeni roślinami, a zwłaszcza kolorowymi kwiatami. Niemal każdy człowiek lepiej czuje się w otoczeniu zieleni… al. na kwiatowy aspekt szczególnie  wrażliwe są kobiety, bo kobiety to estetki. A to one w większości dokonują zakupów lub o nich decydują. Nie żałujmy więc kwiatów dla Pań!

Duże donice TerraForm PASUBIO QUADROŹródło: www.terraform.pl

Ukwiecone duże donice z powodzeniem można umieścić we wszystkich strategicznych miejscach galerii czy też  nawet i wnętrz sklepów. Mogą witać klientów przed wejściem, stać wzdłuż alejek i na ich skrzyżowaniach, grodzić lub akcentować strefy wypoczynkowe z ławkami. Ukwiecone duże donice można ulokować pojedynczo lub w grupach, na zewnątrz formować barierki oddzielające miejsca parkingowe, a w środku, by przyciągnąć klienta w do danej ekspozycji, ponownie można je wykorzystać i stworzyć swoiste „aleje” pełne roślin.

Duże donice TerraForm X-Pot light
Źródło: www.terraform.pl

Duże donice TerraForm Y-PotŹródło: www.terraform.pl

Z jakiego powodu to właśnie duże donice TerraFrom są optymalnym rozwiązaniem dla centrów handlowych i sklepów? Przede wszystkim są mobilne – łatwo je przestawić, w każdej chwili mogą zostać umieszczone gdzie indziej i w nowej konfiguracji. Ostatecznie przesądzają jednak ich rozmiary, które nie zginą wobec ogromu współczesnych galerii, a wręcz pozwolą wyeksponować logo lokalu. Liczy się również funkcjonalność: donica A-malo sprawdzi się w pobliżu punktów gastronomicznych, gdyż poza przechowywaniem i podkreślanie piękna rośliny, może również służyć jako stół. Zmęczeni zakupami? Jeśli w okolicy znajduje się donica Plane ring, będąca również ławką, nawet wielogodzinne odwiedzanie kolejnych sklepów przestanie być udręką.

Duże donice TerraForm Plane RingŹródło: www.terraform.pl

Przy odpowiednim doborze gatunków oraz ich właściwej pielęgnacji duże donice dadzą oszałamiający efekt. Takiego sklepu po prostu nie da się minąć obojętnie i nie sposób do niego nie wrócić!

Donice TerraForm A-malo kolekcja UrbanoŹródło: www.terraform.pl

Duże donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

 

 

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz