Słońce – basen – design

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

 

Urlop, czyli przerwa od codziennych obowiązków i od własnych „czterech ścian”. To podróże w nieznane miejsca… ale wakacyjny odpoczynek nie musi łączyć się z izolacją od dobrego designu.

Duże donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Współczesny rynek turystyczny rozwija się bardzo dynamicznie, a większość miejscowości czerpiących zyski z tej branży oferuje szereg obiektów noclegowych o najróżniejszym standardzie. Tym, czego współczesny turysta poszukuje w obiektach tego typu jest przede wszystkim możliwość spędzenia komfortowych wakacji w gustownym otoczeniu. Przed odwiedzającym staje więc trudny wybór – który z nich wybrać, aby móc cieszyć się udanym wyjazdem?

Donice Podświetlane X-Pot TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Wielu z gości zapragnie zapewnić sobie i swojej rodzinie maksymalny poziom wygód – dla nich przestrzeń kurortu powinna być nie tylko komfortowa, ale również elegancko zaaranżowana. Okolice hotelowego basenu są szczególnie ważne, ponieważ najbardziej wpływają na postrzeganie całego obiektu.

Duże donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Kąpielisko warto zaaranżować tak, by dobrane sprzęty były zarówno wygodne, jak mobilne oraz  łatwe w utrzymaniu. Szczególnie ważny jest również odpowiedni wygląd, odpowiednio podkreślający wysoki standard obiektu.

Donice Podświetlane Y-Pot TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Czym jednak będzie relaks nad basenem bez orzeźwiających napojów? Te warto serwować w niecodzienny sposób – X-Pot Light to donica, którą można przekształcić w nietypowy pojemnik dopełniający również eleganckiego wystroju. Jednak rozwiązaniem, które zaskoczy wszystkich gości jest autorska aranżacja stolika, na który będzie składać się duża podświetlana donica przykryta warstwą przezroczystego tworzywa. Ze względu na światło jakie emituje i solidne wykonanie, sprawdzi się szczególnie podczas ciepłych letnich wieczorów i imprez na otwartym powietrzu.

Donice Podświetlane X-Pot TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Warto zauważyć, że w cieplejszych regionach utrzymanie roślinności w dobrej kondycji może być problematyczne, dlatego optymalnym rozwiązaniem jest uprawa w pojemnikach. Odpowiednio dobrane duże donice to ciekawa oprawa dla kwiatów i krzewów, nadająca otoczeniu nutkę egzotyki.

Duże donice TerraForm
Źródło: www.terraform.pl

Na renomę wakacyjnego kurortu wpływa wiele czynników. Dla nowoczesnego turysty liczy się już nie tylko przystępna cena pobytu, ale również odpowiedni poziom komfortu i eleganckie wyposażenie. Przy projektowaniu przestrzeni, warto wziąć pod uwagę, że dobry wystrój pomaga przy wypoczynku. A wypoczęty klient to zadowolony klient.

Donice Podświetlane Y-Pot TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Donice Podświetlane Y-Pot TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Donice Podświetlane Y-Pot TerraFormŹródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

2 komentarze do “Słońce – basen – design”

Dodaj komentarz