Relaks w centrum – to możliwe!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Wypoczynek pośród kwiatów? Przerwa na lodowy deser? A może kilka chwil z czasopismem? To wszystko jest możliwe, pod warunkiem, że miasto zadbało o jedną z najważniejszych potrzeb jego mieszkańców: potrzebę istnienia miejsc wypoczynku i kontaktu z naturą.

W miejscach, gdzie liczy się przede wszystkim funkcjonalność i kompaktowość, sprawdzają się tylko dobrze przemyślane rozwiązania. Na bylejakość nie ma miejsca! Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie stają się donice miejskie Gianto Tablo i Gianto Sito. To stabilne, estetyczne elementy, które łączą w sobie mnóstwo korzyści! Podczas gdy zwykłe donice to tylko pojemniki na rośliny, te wielkie modele dają trzykrotnie więcej:

  • Mieszczą rośliny, i to nawet te duże!
  • Są wygodną ławką miejską lub stabilnym stołem
  • Dzięki oryginalnej formie zdobią przestrzeń

donice-gianto-tablo-sito-meble-miejskie

źródło: www.terraform.pl

Gianto Tablo 180/1200 – stół do zadań specjalnych

Wygodny stół, przy którym mieszkańcy przeczytać magazyn lub skorzystać z przenośnego komputera – to tylko niektóre korzyści, jakie w miejskiej przestrzeni daje donica Gianto Tablo – model o wysokości 120 cm. Klasyczna, minimalistyczna forma, solidne materiały i niekończące się możliwości sprawiają, że wachlarz zastosowań jest bardzo bogaty!

źródło: www.terraform.pl

Gianto Sito 180/700  – miejsce relaksu w centrum miasta

Miejska ławka, ciekawa donica a może niebanalna strefa relaksu? Gianto Sito, czyli nieco niższy model o wysokości 70 cm dobrze sprawdza się jako stabilna dekoracja, która dzięki wytrzymałym materiałom nigdy nie straci żywego koloru ani pierwotnej formy.

źródło: www.terraform.pl

A to ciekawe!

Donica Gianto Sito i donica Gianto Tablo, jako jedyne na rynku zostały wyposażone w żłobienia dla wózka paletowego. Dzięki temu są one mobilne, a zmiana układu dekoracji przebiega szybko. Zyskujesz wygodę aranżowania oraz oszczędzasz czas i finanse związane z pracami na placach, skwerach czy chodnikach.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz