Przepis na udane święta

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Finezyjne i niepowtarzalne – przywodzą na myśl delikatne płatki śniegu, jednak są od nich bardziej wytrzymałe. To właśnie ażurowe dekoracje wprowadzają tak wyczekiwany, szczególny nastrój i pozwalają poczuć magię świąt w przestrzeni publicznej. Oto jedne z najciekawszych pomysłów na dekoracje z poprzedniego sezonu – tegoroczny z pewnością również będzie udany!

Dekoracje ażurowe TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Niepowtarzalne święta

Niezależnie od miejsca, w którym je spędzamy, Boże Narodzenie zawsze jest niepowtarzalne. Nietypowy charakter tych świąt sprawia, że sezonowe ozdoby również muszą być szczególne. Ażurowe dekoracje są dziełem ludzkich rąk, dlatego każda z figur wyróżnia się jedyną w swoim rodzaju formą, której nie sposób powtórzyć. Dzięki nim świąteczna aranżacja miasta staje się nastrojowa i wyjątkowa.

ażurowe dekoracje TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Gwiazdy w Międzyzdrojach

Międzyzdroje słyną z gwiazd, jednak od kilku sezonów można podziwiać je również pozna nadmorskim bulwarem. W zeszłorocznym okresie świątecznym kurort zdobiły ażurowe dekoracje świąteczne w kształcie trójwymiarowych, koronkowych gwiazd, których blask dodatkowo podkreśliły łańcuchy świetlne. Dekoracje zostały zamocowane na latarniach w najbardziej reprezentatywnej części miasta, tuż przy wejściu na molo i plażę.

To szczególny prezent dla mieszkańców, ale i turystów licznie odwiedzających Międzyzdroje również w okresie zimowym. Goście kurortu wrócą ze świątecznej podróży z najpiękniejszymi wspomnieniami i chęcią szybkiego powrotu.

Dekoracje ażurowe TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Ażurowe kule w Przemyślu

Zeszłoroczny sezon świąteczny w Przemyślu należał do szczególnie udanych. Bożonarodzeniowy klimat można było doskonale poczuć tuż przy tutejszym Urzędzie Miejskim – przy wejściu do budynku znalazły się zwiewne ażurowe dekoracje w kształcie kul. Dla podkreślenia efektu, a zarazem kontynuowania wiosenno-letniej aranżacji, zostały one umieszczone w pojemnikach na kwiaty. Duże donice zostały przybrane sosnowymi gałązkami, a całość uświetniły świetlne łańcuchy, które rozświetlały wejście do Urzędu po zmroku.

ażurowe dekoracje terrachristmas (1)Źródło: www.terrachristmas.pl

W każdych warunkach

Wyjątkowość ażurowych dekoracji nie stanowi ich jedynej zalety. Włókno szklane, z którego są wykonane może być dowolnie formowane, ale jest ono również lekkie i wysoce wytrzymałe – nie zaszkodzą mu zimowe wahania pogody. Ozdoby z kolekcji TerraChristmas mogą więc bez przeszkód, tak jak w Międzyzdrojach, zdobić przestrzeń w pobliżu morza, nieustannie eksponowaną na silne powiewy wiatru i wysokie zasolenie. Sprawdzą się również w centrach handlowych i na miejskich placach.

ażurowe dekoracje terrachristmas (1)Źródło: www.terrachristmas.pl

Dekoracje ażurowe TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz