Odkryj donice nuno’ni

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Czy wiesz, że nowoczesne donice kwiatowe nuno’ni mają więcej funkcji niż tylko eksponowanie kwiatów? Mogą być elementami dekoracyjnymi, oryginalną lampą o wielu kolorach…

donice nunoniŹródło: www.nunoni.pl

To tylko niektóre z zalet, które tylko czekają na to, byś je odkrył!

Zwykłe, ale niezwyczajne

Klasyczna forma nie musi być nużąca – wystarczy nieco odświeżyć tradycyjne rozwiązania, by uzyskać coś naprawdę niezwykłego, a zarazem sprawdzonego. Takim tokiem myślenia podążają designerzy tworzący nowoczesne donice kwiatowe dla marki nuno’ni. Subtelny kształt sprawia, że Etima, Assumi i Elema to skuteczne rozwiązanie w dekoracji ogrodów i wnętrz, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Intensywna czerwień, ciepły pomarańcz lub modny antracyt – tak ciekawe barwy wykończenia pozwalają swobodnie dobrać pojemniki do danej przestrzeni.

donica Assumi Nuno'niŹródło: www.nunoni.pl

Donice do kąta!

Nowoczesne donice na kwiaty już dawno przestały pełnić rolę samego tylko pojemnika na rośliny. Warto spojrzeć na nie nieco inaczej! Modele o tak geometrycznej formie jak Ricola są innowacyjną propozycją dla wnętrz i ogrodów, sposobem na eksponowanie kwiatów, a także samodzielną dekoracją, która skutecznie przykuwa wzrok. Elegancki antracyt, ożywcza, kanarkowa żółć czy ciepły pomarańcz – to tylko jej niektóre odsłony…

ricola nuno'ni donice kwadratowe (1)Źródło: www.nunoni.pl

Praktycznie (i) bez wad

Nawet najbardziej szalone pomysły zaczynają się od inspiracji klasyką. Kreatywni projektanci tworzący dla marki nuno’ni wiedzą, że sprawdzone pomysły wymagają tylko delikatnego odświeżenia, aby stać się niebanalnymi sposobami na dekorację. Właśnie tak wyglądały początki donicy Gianto, w której znaną formę połączono z pokaźnymi gabarytami i najwyższą jakością. Wynikiem dobrania jak najlepszych składników okazał się uniwersalny i wytrzymały pojemnik dla każdej przestrzeni.

wielkie donice gianto (1)Źródło: www.nunoni.pl

Daj się olśnić

Świecące donice są hitem świata designu. Wiodą prym na salonach i są popularnym rozwiązaniem łączącym możliwości pojemnika na rośliny, lampy i ciekawej dekoracji. W kolekcji donic z kolekcji nuno’ni nie zabrakło również i takich rozwiązań – sprawdź sam! Pamiętaj, że możesz wybierać miedzy pojemnikami z energooszczędną żarówką albo żarówką RGB sterowaną pilotem. Postaw na oświetlenie LED ze światłem RGB, a stworzysz fantastyczne iluminacje świetlne, sterując barwą i natężeniem za pomocą pilota.

podświetlana donica ricola nunoniŹródło: www.nunoni.pl

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa… Przekonaj się, że z donicami nuno’ni codzienność nabiera zupełnie nowych kolorów!

Donica Ricola TerraFormŹródło: www.nunoni.pl

donica assumi nunoni (2)Źródło: www.nunoni.pl

nowoczesne donice nunoni (9)Źródło: www.nunoni.pl

donica etima nunoni terraform.plŹródło: www.nunoni.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz