Pomaluj swoje Miasto

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Tradycyjne pisanki maja swój urok! Kolorowe, pokryte bajecznymi wzorami jajka, obowiązkowo już zdobią domowe wnętrza, dlatego warto przenieść je również do przestrzeni wspólnych.

wielkanocne ozdoby dla miastŹródło: www.terra-pl.eu

Ogromne wielkanocne pisanki zdobiące skwery, place czy chodniki to ciekawy sposób na świąteczny prezent dla wszystkich mieszkańców.

Wielkanoc bez jajka – zarówno tego na świątecznym stole, jak i w roli okazjonalnej dekoracji, nie mogłaby się odbyć. Ten lubiany symbol sprawdzi się również jako element aranżacji w przestrzeni publicznej, a możliwość pokrycia go dowolnymi wzorami dodatkowo podnosi atrakcyjność takiej kompozycji.

terra wielkanocne dekoracje dla miast (4)Źródło: www.terra-pl.eu

Przedświąteczna integracja

Jaki przekaz umieść na świątecznych pisankach? Możliwości jest tyle co pomysłów… czyli nieskończenie wiele. Tradycyjny kurczaczek, bazie, a może skomplikowane ludowe wzory? Dobrym pomysłem jest oddanie decyzji samym mieszkańcom – wystarczą farby akrylowe i ozdoby wielkanocne marki Terra oraz artystyczny zapał. Wielkie pisanki dla miast pozwalają zaaranżować ciekawe integracyjne spotkanie!

terra wielkanocne dekoracje dla miast (5)Źródło: www.terra-pl.eu

Pomysł aranżowania wspólnych przestrzeni ogromnymi pisanki z kolekcji Terra Ozdoby Wielkanocne doskonale przyjął się już w Nowej Soli, gdzie na jaja z fiberglassu trafiły wizerunki lokalnej architektury.

wielkanocne ozdoby dla miast Źródło: www.terra-pl.eu

Nie martw się o przyszłość

Włókno szklane to nowoczesne tworzywo, które odporne jest na szkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. To niepalne, lekkie, elastyczne, a zarazem sztywne tworzywo, mogące przybrać praktycznie każda formę – również świątecznej pisanki. Właściwości fiberglassu pozwalają na eksponowanie wielkich pisanek marki Terra również podczas najbardziej skrajnych temperatur, o które nie trudno w pierwszych miesiącach roku.

terra wielkanocne dekoracje dla miast (7)Źródło: www.terra-pl.eu

Tradycja czy nowoczesność?

Bogata gama proponowanych wzorów sprawia, że łatwo jest stworzyć świąteczne kompozycje wielkanocne w klasycznych odsłonach: kolorowe figury i pisanki w kropki, paski o dowolnych barwach to najbardziej popularne rozwiązanie dla miast. Warto zaprosić do współpracy lokalnych artystów, którzy tworząc własne arcydzieła na powierzchni pisanek promują zarówno swój warsztat, jak i walory miasta.

wielkanocne ozdoby dla miast terrachristmasŹródło: www.terra-pl.eu

Doskonały wybór

Wielkie pisanki z fiberglassu to bogata gama dekoracji dedykowanych nowoczesnej przestrzeni publicznej. Ogromne jaja dostępne są aż w 6 różnych rozmiarach, co pozwala stworzyć dekorację idealnie dopasowaną do potrzeb konkretnego otoczenia. Warto sięgnąć po dodatkowe urozmaicenie w postaci witacza miejskiego – uzupełniając konstrukcje o wielkanocne pisanki w żywych kolorach można w ciekawy sposób powitać i pożegnać każdego, kto odwiedzi miasto w okresie wielkanocnym.

terra wielkanocne dekoracje dla miast (3)Źródło: www.terra-pl.eu

terra wielkanocne dekoracje dla miast (2)Źródło: www.terra-pl.eu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz