7 pomysłów na donice

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Jeśli zdaje Ci się, że donica kwiatowa to tylko tło nudne dla rośliny – jesteś w dużym błędzie! Znaleźliśmy co najmniej 7 dowodów na to, że można wykorzystać ją również w innych rolach. Ciekawy? Zajrzyj:

podświetlane donice terraform (2)Źródło: www.terraform.pl

1. Pojemnik na drobiazgi

Nowoczesne doniczki na kwiaty bywają naprawdę duże i bardzo eleganckie! Tak rosłe, szykowne egzemplarze warto wykorzystać jako pojemnik na domowe bibeloty – poduszki, czasopisma i wszystko inne, co wymaga uporządkowania. Dekoracyjne donice pełnią w tym przypadku dwojaką rolę: dopełniają charakteru wnętrze i pozwalają opanować nieporządek. Wysokie pojemniki to jeszcze większe możliwości: egzemplarze bez otworów przelewowych wykorzystaj jako… stojaki na parasole!

Donica monamur TerraFormŹródło: www.terraform.pl

2. Pojemnik na żywność i lód

Grunt to szczelność. Donice na kwiaty bez otworów drenażowych doskonale sprawdzą się jako pojemniki na kostki lodu, a tym samym umożliwią chłodzenie napojów. Pojemniki, również te wyposażone w otwory, można wykorzystać jako misy na butelki lub żywność, np. jabłka. Eleganckie doniczki mogą stać się niebanalną ozdobą kuchennego blatu lub prawdziwym przebojem niejednego przyjęcia!

Donice Podświetlane Y-Pot TerraFormŹródło: www.terraform.pl

3. Oczko wodne

Donica, która sprawdza się jako pojemnik na lód, sprawdzi się też jako.. oczko wodne! I nie uroni przy tym ani kropli wody. Szczelne pojemniki mogą stać się niewielkim akwenem zarówno w ogrodzie, jak i domowym wnętrzu. Donice z polietylenu są wytwarzane techniką formowania rotacyjnego, co oznacza, iż nie mają one łączeń, które mogłyby stać się źródłem przecieków. Trudno o solidniejszą podstawą dla wodnej dekoracji!

elho soft bowlŹródło: www.terraform.pl

4. Lampa

Światło buduje nastrój wnętrza, a rośliny sprawiają, że staje się one przytulne. Wystarczy połączyć te dwa elementy, by móc stworzyć naprawdę niepowtarzalne otoczenie. Świecące donice są wiodącym na rynku dekoracji trendem, który naprawdę warto docenić! Pojemniki z opcją podświetlenia dostępne są w najróżniejszych kolorach i formach, a nawet z opcją zdalnego sterowania pilotem, stają się więc nie tylko tłem dla roślin, ale również intrygującą lampą.

podświetlana donica ricola nunoniŹródło: www.terraform.pl

5. Siedzisko i stół

Funkcjonalność ma znaczenie – wystarczy kilka chwil, by zwykła donica kwiatowa stała się ciekawym meblem! Odwracając pojemnik do góry dnem lub przykrywając go, można zyskać cenną przestrzeń do siedzenia o nietypowej formie. Wyższe doniczki mogą w ten sam, prosty sposób stać się oryginalnym stołem.

Podświetlane donice X-potŹródło: www.terraform.pl

6. Ściana

Podłużne donice kwiatowe świetnie sprawdzają się w roli naturalnych przegród, szczególnie tam, gdzie nie chcemy tworzyć ostatecznych podziałów z cegieł i zaprawy. Pojemniki ustawione w szeregu staną się alternatywą dla ściany, a w ukwieconej postaci dodatkowo poprawią wygląd miejsca, w którym się znajdą.

podłużne donice Long TerraformŹródło: www.terraform.pl

7. Ekspozytor reklamowy

Pierwsza zasada marketingu brzmi „wyróżnij się lub zgiń!”. Obecnie każdy dobrze zna (i stosuje) to przykazanie, dlatego coraz trudniej jest znaleźć element, który pozwoliłby zabłysnąć na tle konkurencji. Dobre pomysły są w cenie, jednak nie warto inwestować w wielkie, szpecące billboardy. Umieszczając przekaz reklamowy na powierzchni odpowiednio wyeksponowanej donicy kwiatowej, można odnieść prawdziwy sukces w biznesie. Takiej promocji nie sposób przeoczyć!

podświetlane donice X-Pot TerraForm Cukier ProjectŹródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz