Jajko czy kura?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Zadbane trawniki, schludne chodniki, place lub skwery, a na nich ogromnych rozmiarów jajo lub równie dorodna kura – wszystko w soczystych kolorach i z odpowiednim przesłaniem.

wielkanocne ozdoby dla miasŹródło: www.terra-pl.eu

Tak może wyglądać przestrzeń publiczna tej wiosny! Wielkanocne dekoracje w rozmiarze XXL już niedługo ozdobią polskie miasta.

Jajo – symbol rodzącego się życia i nadziei na jeszcze lepsze jutro oraz kura, bez której nie mogłoby powstać, to najważniejsze symbole świąt Wielkiej Nocy. Wspólnie stanowią niezbędny element domowych dekoracji, którego po prostu nie może zabraknąć również we wspólnej przestrzeni miast, sklepów ani w budynkach użyteczności publicznej!

wielkanocne ozdoby dla miast Źródło: www.terra-pl.eu

Niezwykły pomysł

Ozdoby Wielkanocne marki Terra mogą zostać opatrzone indywidualnym napisem lub grafiką. Ich powierzchnia doskonale nadaje się do zaprezentowania świątecznych życzeń od włodarzy. To również ciekawy pomysł uświetnienie obchodów Wielkanocy: warto zaprosić mieszkańców do zabawy i wspólnie pokryć powierzchnię dekoracji najróżniejszymi obrazami. Trudno o lepszy sposób na integrację tuż przed świętami!

wielkanocne ozdoby dla miastŹródło: www.terra-pl.eu

Zgodnie z tradycją

Elementy z kolekcji Terra Ozdoby Wielkanocne pozwalają również skomponować aranżację zgodną z regionalnymi obyczajami. Przykład? Ogromne pisanki, jakie trafiły do Nowej Soli zostały pokryte wizerunkami lokalnej architektury lub wielka kura z Rydułtów przekazująca mieszkańcom życzenia od Pani Burmistrz, Kornelii Newy.

terra ozdoby wielkanocneŹródło: www.terra-pl.eu

Lekkie, ale solidne

Co ważne, świąteczne pisanki i figury z kolekcji Terra Ozdoby Wielkanocne wykonano z włókna szklanego – materiału który od dawna stosowany jest do tworzenia elementów dedykowanych przestrzeni miejskiej. Właściwości fiberglassu pozwalają na eksponowanie dekoracji podczas najbardziej skrajnych temperatur, sprawiają, że są one lekkie i wytrzymałe.

wielkanocne ozdoby dla miast

Kolorowe święta

Bogata gama gotowych wzorów sprawia, że niezwykle łatwo jest wybrać świąteczne ozdoby wielkanocne w klasycznych odsłonach: kolorowe figury i pisanki w kropki, paski o dowolnych barwach to najbardziej tradycyjne rozwiązanie dla miast. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pisanka była opatrzona logotypem miasta bądź symbolem związanym z jego historią – tu nie ma żadnych ograniczeń.

wielkanocne ozdoby dla miast Źródło: www.terra-pl.eu

Wyróżnij swoje miasto!

Dekoracje z fiberglassu zostały opracowane tak, by móc łatwo stworzyć kompozycję harmonijnie dopasowaną do konkretnej przestrzeni – jajka mogą występować w dowolnym kolorze i rozmiarze. Najmniejsza z dekoracji świetnie nadaje się do wąskich przestrzeni – ma 18 cm średnicy, podczas gdy największe jajo ma aż 140 cm średnicy i świetnie sprawdzi się nawet w samodzielnym wydaniu.

wielkanocne ozdoby dla miast terrachristmasŹródło: www.terra-pl.eu

Aż sześć modeli świątecznych pisanek pozwala stworzyć niepowtarzalną dekorację. Wystarczy umieścić je na specjalnych stojakach, by umożliwić mieszkańcom spacer pośród nastrojowych, wielkanocnych pisanek! A może w nietypowy sposób powitać gości odwiedzających miasto? Nic trudnego, wystarczy witacz ozdobiony pisankami!

wielkanocne ozdoby terrarchistmas (1)Źródło: www.terra-pl.eu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz