Kule kwiatowe na latarniach – pokoloruj swoje miasto na wiosnę!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Kule kwiatowe nad głowami mieszkańców – to jedna z najpopularniejszych propozycji aranżacji przestrzeni, która eksponuje rytm natury w mieście.

Jak sprawić, by wiosna zawitała do bram miast i upiększyła wyjątkowe miejsca? Kule kwiatowe na latarniach zachwycają mieszkańców niejednego polskiego miasta. Proponowane przez Terra Group wiszące kwietniki W600 w trzech rozmiarach odmienią wizerunek każdej ulicy.

kule-kwiatowe-na-latarniach

Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Kule kwiatowe na latarnie

Nowoczesne mocowania pozwalają na osiągnięcie różnego efektu estetycznego w zależności od rozmiaru. Kaskadowy kwietnik W600/1 potrzebuje stosunkowo niewielkiej ilości sadzonek (15-20), by stworzyć pełne i zachwycające kule kwiatowe. A przy tym jego waga po obsadzeniu to około 30-50 kg.

ukwiecenie miasta terra group 8 w600

Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Instalacja jest stworzona z najlepszej jakości materiałów i opracowana w technologii, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Taka kwitnąca misa ma dwa lata gwarancji.

wieże kwiatowe Terra

Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Należy szczególnie uważać na dostępne na rynku podróbki, ponieważ materiały, z których są wykonane szybko pękają i ulegają korozji, przez co nietrudno o wypadek. Wiszący kwietnik W600/1 nie ma ostrych krawędzi i jest wyposażony w gumowe uszczelki chroniące rośliny przed uszkodzeniem mechanicznym.

Kompleksowa Usługa Wiszące Konstrukcje KwietnikoweŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Wiszące kwietniki

Wiszące kwietniki W600/2 i W600/3 różnią się ilością montowanych pierścieni – w modelu W600/2 składającym się z dwóch pierścieni można zasadzić do 35 sadzonek. Poszczególne pierścieniowe warstwy kwietnika nie posiadają dna, dzięki czemu korzenie roślin mają nieskrępowane warunki wzrostu oraz odpowiednią ilość wody i powietrza. W modelu W600/3 są trzy pierścienie, dzięki czemu efekt wizualny jest jeszcze bardziej imponujący.

wiszące kwietniki atech gdańsk

Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Kwietnik W600/3 posiada specjalny moduł kontroli i dostarczania odpowiedniej ilości wody bezpośrednio do systemu korzeniowego roślin. Niezależnie otwory przelewowe regulują optymalną ilość wody w zbiorniku, zapobiegając jednocześnie gniciu roślin w przypadku jej nadmiaru. Dodatkowy system nawadniania zapewnia komfort, redukując jednocześnie koszty związane z pielęgnacją.

Kompleksowa Usługa Wiszące Konstrukcje Kwietnikowe

Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

W kwietnikach wiszących można zobaczyć już nie tylko czerwone pelargonie! To, jakie kwiaty staną się podstawą kompozycji zależy od wyobraźni władz miasta, ponieważ system pielęgnacji roślin w tych modelach pozwala na o wiele większy wybór sadzonek.

wiszące wieże kwiatowe

Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz