Wkładka uprawna Culture Tub – wsparcie w ukwieceniu miasta

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Choć może się wydawać, że to „tylko” sposób na zmianę ukwiecenia, to wkładka uprawna Culture Tub daje znacznie więcej korzyści. Zajrzyj, by poznać najważniejsze z nich:

Poznaj wszystkie korzyści, jakie daje wkładka uprawna Culture Tub – kliknij, by pobrać bezpłatny materiał

 

Wkładka Culture Tub to lekki, mobilny pojemnik na materiał roślinny, dopasowany do skrzyń kwiatowych, mis Sifu i kwietników Jiflor marki Atech. Doskonale pasuje są również do wiszących jednopoziomowych kwietników w600/1 oraz w800. Co oznacza jej obecność?

wkładka uprawna culture tub

 

Wkładka uprawna Culture Tub to oszczędność kosztów pracy

Mniej roboczogodzin przy montażu i demontażu. Oznacza to redukcję kosztów, które towarzyszom wprowadzaniu roślin do wspólnych przestrzeni. Wymiana samej wkładki, bez demontowania skrzyni bądź kwietnika, trwa zaledwie 60 sekund. Osoby, którym powierza się to zadanie, działają szybciej, co pozytywnie wpływa na stan miejskiej kasy.

Kompleksowa Usługa Zielona Góra

Zielona Góra | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

 

Brak uszkodzeń roślin przy montażu i demontażu dekoracji

Ukwieca się lekką i mobilną wkładkę, a nie solidnie mocowany do powierzchni kwietnik. Montaż w pełni obciążonych skrzyń kwiatowych lub wiszących kwietników może mieć negatywny wpływ na stan materiału roślinnego. Zmiana materiału roślinnego, która polega wyłącznie na wymianie lekkiej wewnętrznej wkładki jest dla niego znacznie bezpieczniejsza. Finalnie dekoracja nie wymaga uzupełniania sadzonek i dodatkowej pielęgnacji.

 

Ukwiecenie mostów skrzynie kwiatowe jak ukwiecić miasto atech pl bielsko biała13

Bielsko-Biała | źródło: www.atech-pl.eu

 

Natychmiastowy efekt wizualny, bez nieporządku

Zmiana ukwiecenia zajmuje kilka chwil, kwiaty są od razu w pełni rozwinięte. Dzięki temu, że rośliny są pielęgnowane już we wkładce, trafiają one na miejsce w pełni ukwiecone. To świetny sposób na sezonową zmianę ukwiecenia – do wczesnej wiosny aż do zimy. Nie musisz czekać na rozwój kwiatów, bo te od razu zachwycają!

ukwiecenie grodziska mazowieckiego skrzynie kwiatowe wieże kwiatowe 4

Grodzisk Mazowiecki | źródło: www.atech-pl.eu

 

Lepsze warunki dla roślin i ich piękny wygląd

Podwójna ścianka jako izolator – podłoże w kwietniku nie podgrzewa się tak szybko. W najcieplejsze dni w roku podłoże w kwietnikach lub skrzyniach może nadmiernie się nagrzewać, negatywnie wpływając na stan roślin. Warto odizolować je od szkodliwego czynnika, gwarantując im najlepsze warunki i piękną kompozycję nawet podczas upałów. Wkładka uprawna świetnie izoluje materiał roślinny od powierzchni dekoracji.

 

jak ukwiecić mosty skrzynie kwiatowe atech terra group 3

Międzyrzecz | źródło: www.atech-pl.eu

 

Wygoda w eksploatacji – wkładka uprawna oszczędza Twój czas!

Krótszy czas montażu i demontażu. Mobilna wkładka sprawia, że nowa dekoracja pojawi się w miejsce w kilka chwil – bez potrzeby demontowania skrzyń czy kwietników.

 

skrzynka kwiatowa jiflor

Świdnica | źródło: www.atech-pl.eu

 

Oszczędność na serwisowaniu

Ewentualnemu uszkodzeniu przy obsadzaniu może ulec jedynie wkładka, która jest dużo tańsza niż sam kwietnik. Choć to nieczęste, wiszące kwietniki lub skrzynie kwiatowe mogą zostać uszkodzone podczas prac w szklarni lub podczas transportu. Warto uniknąć płynących z tego strat, ukwiecając jedynie wkładki uprawne, których ewentualna wymiana łączy się ze znacznie mniejszym wydatkiem.

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz