Forum Promotorów Ogrodnictwa – i my tam byliśmy!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Nie mogło zabraknąć nas na pierwszym Forum Promotorów Ogrodnictwa – spotkaniu dla twórców i blogerów z „zielonej branży”. Zdobyliśmy cenną, praktyczną i teoretyczną wiedzę, sami również przekazaliśmy słuchaczom co-nieco na temat Inspirowanych Naturą. Zobaczcie, jak było!

Forum Promotorów Ogrodnictwa odbywało się od 22 do 24 lutego i towarzyszyło Targom Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu „Gardenia” na MTP w Poznaniu. Podczas spotkań edukowaliśmy innych, sami również wynieśliśmy wiele inspirującej wiedzy z wielu dziedzin: od marketingu, poprzez PR, kończąc na poradach ogrodniczych i sposobach na stworzenie pięknego ogrodu: zarówno tego przydomowego, jak i miejskiego.

Zaprezentowaliśmy też to, co sami wnosimy do świata „zielonych inspiracji” – prelekcję poświęconą ideom nam przyświecającym znajdziecie w serwisie YouTube. Dziękujemy za wartościowe spotkanie!

 

 

 

 


Cześć!
Bądź na bieżąco z naszymi treściami!
Chcesz być pierwszym, który dowie się o nowych wpisach na blogu? Zapisz się teraz, aby otrzymywać ekskluzywne powiadomienia! Pozdrawiamy,
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

1 komentarz do “Forum Promotorów Ogrodnictwa – i my tam byliśmy!”

Dodaj komentarz