PasteLove meble miejskie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Pastele to hit niejednego sezonu. Teraz te delikatne kolory mogą zdobić także przestrzenie publiczne – meble miejskie w takim wydaniu są nie tylko komfortowe, ale poprawiają również prezencję okolicy.

ławka miejska pastel bench atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

Najnowsze trendy

Na całym globie na dobre zadomowił się trend, w myśl którego mała architektura ma spełniać nie tylko funkcję użytkową, ale także estetyczną. Świat pokochał również delikatne, pastelowe barwy, które przebojem zdobyły nie tylko magazyny modowe… Połączeniem tych dwóch tendencji są innowacyjne meble miejskie, gwarantujące nie tylko wytchnienie dla ciała, lecz również duszy.

Innowacyjne spojrzenie na miasto

Meble miejskie Atech to doskonały przykład innowacyjnego spojrzenia na potrzeby współczesnego miasta: ławki z serii pastel oparte są na niezwykle prostej, klasycznej formie, jednak o niebanalnej kolorystyce. Delikatne, pastelowe barwy, z których wykonano siedzisko skutecznie ożywią nieciekawą przestrzeń. Z myślą o potrzebach każdego użytkownika, ławki miejskie wykonano w kilku rozmiarach, a także z opcją bez oparcia – w ten sposób nawet najmłodsi mieszkańcy miast mogą bez przeszkód korzystać z infrastruktury.

ławka miejska pastel bench atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

Korzyści na okrągło

Przykuwającym spojrzenia sposobem na miejską szarość jest ławka miejska Pastel Circle. Jej niezwykłość tkwi w formie: zbudowano ją na planie koła, wewnątrz którego została umieszczona donica Amphor. To sposób na to, by jednocześnie wprowadzić do przestrzeni mnogość korzyści: pastelowe barwy, element natury oraz wygodne siedzisko.

ławka miejska pastel bench atech (1)Źródło: www.atech-pl.eu

donica miejska amphor atechŹródło: www.atech-pl.eu

Solidne rozwiązania

Pod subtelnymi barwami wykończenia kryją się najmocniejsze materiały. Mała architektura Atech jest tworzona ze grubej stali cynkowanej ogniowo – to gwarancja tego, że ławki w niezmiennym stanie przetrwają długie lata i nie zaszkodzą im nawet najtrudniejsze warunki.

Idea wprowadzania do przestrzeni publicznych elementów w żywych barwach to już europejski standard. Kolorowe meble poprawiają jakość życia i estetykę okolicy, czy pozwolisz więc, aby pastele odmieniły również i Twoje Miasto?


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz