Jak zorganizować garden party?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Pogoda coraz bardziej sprzyja towarzyskim spotkaniom pod otwartym niebem. Oto kilka sposobów na to, by wieczorne przyjęcie w ogrodzie było wydarzeniem, które na długo zapadnie w pamięci gości.

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Już sama aranżacja ogrodu może być zapowiedzią naprawdę udanej zabawy. Ciekawe dekoracje wraz z odpowiednią muzyką i przekąskami to sprawdzony sposób na sukces.

Osiągniesz go bez problemu:

Gdy zapadnie zmrok, podświetlane donice z łatwością przekształcą ogród w romantyczny zakątek. Właściwe oświetlenie tworzy niesamowitą scenerię, a co ważne, poprawia bezpieczeństwo gości. Świecące donice ulokuj w miejscach, gdzie koncentruje się życie towarzyskie: w pobliżu werand i altan ogrodowych, tak by jednocześnie zdobiły przestrzeń i generowały subtelne światło, które nie rozprasza, ale podkreśla nastrój.

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Podkreśl walory ogrodu

Odpowiednio zaaranżowanie oświetlenie podczas przyjęcia pozwala stworzyć niebanalne efekty: podświetlane donice wydobędą walory rzeźb, basenów oraz fontann, zwrócą również uwagę na kształty roślin i architektury. Dzięki nim nawet niewyróżniający się ogród może stać się modnym salonem na świeżym powietrzu. Nowoczesne pojemniki z kolekcji TerraForm wyróżnia niezwykły design, który przykuwa spojrzenia niezależnie od miejsca i sposobu zastosowania.

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Wybierz funkcjonalność

Przygotowując przyjęcie w ogrodzie, pamiętaj o walorach estetycznych, ale też o własnym komforcie. Ciągi komunikacyjne i meble ogrodowe powinny być łatwo widoczne również po zmroku. Podświetlane pojemniki są na tyle lekkie, by bez problemu móc dowolnie zarządzać ich ustawieniem – w przeciwieństwie do tradycyjnego oświetlenia, zmiana ich konfiguracji nie wymaga użycia siły ani naruszania podłoża.

kolorowe, podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Zaintryguj gości

Świecące pojemniki z kolekcji TerraForm mogą stanowić bramę do ogrodu, gdzie staną się interesującym zaproszeniem i obietnicą doskonałej zabawy. Aby uatrakcyjnić przyjęcie, wypełnij je butelkowanymi napojami – taki sposób ekspozycji zaintryguje każdego gościa.

Donice Podświetlane Y-Pot TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Baw się bez trosk

Stawiaj na niebanalne rozwiązania, ale pamiętaj o bezpieczeństwie. Wybierz podświetlane donice z kolekcji TerraForm, które opatrzono certyfikatami bezpieczeństwa. Możesz być pewien, że żaden płyn nigdy nie wejdzie w kontakt z instalacją elektryczną, dlatego wykorzystaj je jako ciekawe, pełni bezpieczne pojemniki na lód!

Donice Podświetlane Twilight ElhoŹródło: www.terraform.pl

podświetlane donice dla SPAŹródło: www.terraform.pl

donice nuno'ni terraform.plŹródło: www.terraform.pl

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

Świecące dekoracje sprawią, że zobaczysz swój ogród w zupełnie nowej scenerii, a przyjęcia pod otwartym niebem nabiorą magicznego charakteru. Spraw, by również i Twoi goście poczuli niezwykłą atmosferę, jaką tworzą designerskie świecące donice.

podświetlane donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

donice podświetlaneŹródło: www.terraform.pl

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

podświetlane doniceŹródło: www.terraform.pl

 

 

Dodaj komentarz