Nowości na wiosnę 2023 – ozdoby Wielkanocne z dibondu

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Gdy zimowe miesiące powoli odchodzą w zapomnienie, zaczynamy się rozglądać za pierwszymi oznakami wiosny. Tropimy pierwsze wiosenne kwiaty, pąki na drzewach i śpiewające ptaki – miasta w końcu przybierają więcej kolorów! To zatem idealny moment, aby przygotować się na nadejście Wielkanocy i przyozdobić miasto pięknymi dekoracjami. W tym roku na rynku pojawiły się nowe ozdoby wykonane z Dibondu, materiału, który wyróżnia się na tle innych swoją wytrzymałością. Jakie są jego główne cechy? Sprawdź poniżej!

Dekoracje 2D z dibondu w parku miejskim

Dibond – co to jest?

Dibond to nowoczesny materiał kompozytowy, który składa się z kilku warstw aluminium. Warstwy te połączone są polietylenowym rdzeniem, dzięki czemu dibond jest trwały i lekki, co z kolei pozwala na wykorzystanie go do produkcji rozmaitych produktów. Kolejną zaletą tego materiału jest jego wytrzymałość, dlatego też może być używany na zewnątrz. Odporny na warunki atmosferyczne dibond został już doceniony przez architektów, inżynierów czy dekoratorów, którzy wykorzystują go do tworzenia rozmaitych aranżacji przestrzeni publicznych. Wszystkie te zalety sprawiają, że dibond jest świetną alternatywą dla płyt PCV. Co więcej, polietylen wykorzystywany do produkcji dibondu w części pochodzi z recyklingu, co z pewnością jest dużą zaletą w obecnych czasach.

Dekoracje wykonywane z dibondu są też lekkie i łatwe w transporcie. Można je pokryć różnymi kolorami, a ich powierzchnia może mieć także różną strukturę. Dzięki temu dibond ma szerokie zastosowanie i może być zmodyfikowany na potrzeby każdego klienta.

Dekoracje wielkanocne

Płyta dibond — zastosowanie

Dibond wykorzystuje się przede wszystkim do produkcji rozmaitych elementów architektury publicznej – mogą to być m.in. kasetony, stojaki reklamowe czy szyldy sklepowe. Płyta dibond świetnie sprawdza się w tych warunkach, bo długo zachowuje swoją trwałość i jeśli jest odpowiednio pokryta kolorem, nie wyblaknie z upływem czasu. Rozmaite firmy zdecydowały się zmienić dotychczasowe tablice reklamowe z PCV na te bardziej nowoczesne, dibondowe. Jest to motywowane przede wszystkim trwałością, a co za tym idzie, dużą oszczędnością, gdyż dekoracje nie muszą być zmieniane co sezon. Ozdoby z dibondu można z powodzeniem użytkować latami. Co więcej, w płycie dibondowej można wyciąć rozmaite wzory bądź napisy, które idealnie podkreślą charakter każdego miejsca lub wyjątkowej okazji.

Jajka 3D
Zdjęcie dzięki uprzejmości Gminy Łabiszyn — fot. A. Łakomy

 

Ozdoby Wielkanocne 2023 z dibondu

W tym sezonie nowym trendem mogą zostać ozdoby wielkanocne z dibondu. Jajka wykonywane z tego materiału będą odporne na każdą pogodę i świetnie pokolorują miejską przestrzeń. Z powodzeniem zostaną też wykorzystane jako reklamy w hotelach czy restauracjach.

W ofercie Terra Easter znajdziecie rozmaite wzory jajek 2D i 3D – czym one się różnią? Jajka 2D są wykonane na płasko, więc można je zastosować w różny sposób. W zależności od preferencji możesz nimi przyozdobić wybraną ścianę bądź klasycznie zamontować je na stojaku. Dekoracje 3D zajmują nieco więcej przestrzeni, więc warto wcześniej zaplanować, gdzie zamierzamy je ustawić. Takie jajka zwrócą uwagę przechodniów i świetnie pokolorują przestrzeń publiczną. Co więcej, zamawiając takie jajko, możesz wybrać spersonalizowany wydruk – w taki sposób łatwo zdobędziesz piękną dekorację, która przy okazji stanie się wizytówką Twojej firmy, hotelu czy restauracji. Życzenia świąteczne nadrukowane na powierzchni jajka miło zaskoczą wszystkich klientów, a wiadomo, że ich zadowolenie jest najważniejsze!

Sprawdź Wielkanocne Dekoracje od Terra Easter klikając tutaj.

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz