Donice miejskie: czas na zmianę!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Kto nie pamięta typowych gazonów, które „zdobiły” polskie miasta jeszcze kilkanaście lat temu? Najczęściej przybierały kształt sześcianu lub równoległoboku, a z biegiem lat całkowicie zatracały jakąkolwiek formę. Czas najwyższy przerwać tę monotonię i wprowadzić do naszego otoczenia nowoczesne rozwiązania 2 w 1!

Spójrzmy chociaż na miejską donicę Plane Ring Lux w kształcie misy, której rant staje się siedziskiem dla przechodniów – od teraz donica miejska może być również komfortową ławką! To najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnych przestrzeni, w których liczy się funkcjonalność.

Plane Ring Lux donica miejska terraform 3

źródło: www.terraform.pl

Zastosowany w toku jej produkcji polietylen gwarantuje wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków pogodowych. To nowość, która sprawdzi się tam, gdzie liczy się łatwy i szybki transport dekoracji w miejsce docelowe – starówki, do których nie mogą wkraczać „ciężkie pojazdy”, mogą zostać ekspresowo ukwiecone przy użyciu lekkich wózków widłowych.

Lekka, polietylenowa donica miejska zyskuje na masie po obsadzeniu – w ten sposób nigdy nie zniknie z miejsca przeznaczenia i przez lata oprze się uszkodzeniom mechanicznym czy atakom wandalizmu. W przeciwieństwie do betonowych donic nie ukruszy się nawet pod wpływem silnego uderzenia.

Plane Ring Lux donica miejska terraform 2

źródło: www.terraform.pl

dowiedz się więcej, pobierz materiał na temat tej donicy: KLIK

Bogata gama kolorów wykończenia to kolejna przewaga donic z polietylenu, w tym innowacyjnego, chronionego patentem modelu Plane Ring Lux z siedziskiem. Od teraz każde miasto może „pokolorować” swoje chodniki w dowolnych odcieniach – zielona, czerwona czy błękitna donica? Nic trudnego!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz