Oswajamy zakupy

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To prawdziwe polowanie… Zakupy wymagają czujnego oka i doskonałego przygotowania. A podstawowy element ekwipunku zaradnego klienta to torba, która podoła wszystkim trudom łowów.

Elho lizzy bag xl Źródło: www.makeithome.pl

Odpowiednie przygotowanie do schwytania sklepowej zdobyczy, jak w przypadku każdej wyprawy, wymaga głębokiego przemyślenia. W pierwszej kolejności zastanówmy się nad poziomem ewentualnego ryzyka.

Elho lizzy bag xl
Źródło: www.makeithome.pl

Sytuacja 1: Czysta jak łza

Delikatne jaja, miękkie owoce i kilka słoików z ulubionymi przetworami w zwykłej torbie z tkaniny to zapowiedź kłopotów. Najmniejsze uderzenie w toku zakupowego szaleństwa kończy się brudną, trudną do wyczyszczenia, przemakającą torbą o nieprzyjemnym zapachu. Dla uniknięcia takich sytuacji, w skład zakupowego ekwipunku powinna wejść torba Lizzy Bag od Elho. Jest wykonana z lekkiego plastiku, który może osłonić zawartość, a gdy już coś się rozleje – bez problemu zdołamy powrócić do domu, a następnie wyczyścić torbę pod prysznicem. Kilka chwil – i Lizzy Bag znów wygląda jak nowa, podczas gdy zwykła torba wymagałaby kosztowanej wizyty w pralni chemicznej.

Elho lizzy bag xl Źródło: www.makeithome.pl

Sytuacja 2: Od przybytku głowa nie boli

Kto przejdzie obojętnie obok atrakcyjnej promocji? Jednej, drugiej, siódmej… Gdy zwykła torba zaczyna poddawać się pod objętością kolejnych produktów, ekotorba Lizzy Bag bez problemu dostosuje się do zakupów o niemałych gabarytach. Nigdy jednak nie straci swojej pierwotnej formy.

Elho lizzy bag xl Źródło: www.makeithome.pl

Sytuacja 3: Wypadki się (nie)zdarzają

Podczas tych samych zakupów nagle zainteresowała nas kolejna zdobycz. Dotychczasowe trofea stawiamy na ziemi, by sięgnąć po dostrzeżony łup… I łup! Zwykle klasyczna torba z tkaniny przewraca się, powodując nie lada bałagan. Torba Lizzy Bag od Elho jest wzmocniona na tyle, by zachować stabilną postawę.

Elho lizzy bag xl Źródło: www.makeithome.pl

Sytuacja 4: Nie wyjdziesz z mody

Osiedlowy sklepik czy elegancka galeria? W każdym miejscu lubimy wyglądać atrakcyjnie. Ekotroba Lizzy Bag to mnóstwo modnych kolorów i dwie wielkości, dobranie idealnego dodatku jest więc banalnie proste. Ekologia również jest w modzie, jak to dobrze, że Lizzy Bag jest wykonana z odzyskanych materiałów!

Elho lizzy bag xl

Źródło: www.makeithome.pl

Sytuacja 5: Dzieci mają głos

Wracamy z zakupów, jednak zapomnieliśmy o drobiazgu dla pociech? Dzieci zapomną o tym niedopatrzeniu, gdy dostaną nową zabawkę. Torba Lizzy Bag sprawdzi się w rękach najmłodszych zdobywców. Będzie kolorowym nakryciem głowy, garażem dla samochodzików, pojemnikiem na kredki… A mniejszy model torby sprawi, że każda młoda dama poczuje się na zakupach jak prawdziwa, elegancka kobieta!

Elho lizzy bag xl Źródło: www.makeithome.pl

Gdy znacie już podstawowe zasady organizowania ekwipunku: czas na zakupy – z tak funkcjonalnym wyposażeniem przyjemne i owocne łowy są gwarantowane!

Elho lizzy bag xl Źródło: www.makeithome.pl  Elho lizzy bag xl Źródło: www.makeithome.pl

Elho lizzy bag xl  Źródło: www.makeithome.pl

Elho lizzy bag xl
Źródło: www.makeithome.pl

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz