Do galerii czy na zakupy?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Nowoczesne galerie handlowe nie służą już tylko samym zakupom. Te wielkie centra rozrywki kuszą nie tylko ofertą, ale również atrakcyjną architekturą budynku, jego wystrojem, ciekawą aranżacją sklepów… a nawet zieleni.

 Donica standard one TerraForm
Źródło: www.terraform.pl

Współczesne galerie to dokładnie przemyślana architektura, w skład której wchodzi nie tylko sama bryła budynku, ale również infrastruktura: ławki, kosze, oświetlenie, drogowskazy. W ten sposób powstaje najprawdziwsza miniatura tętniącego życiem miasta.

TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Elementem równowagi pomiędzy nowoczesnym designem a elementem natury są wprowadzane do wnętrz rośliny (tzw. interior landscaping). To istotny, chociaż nieco niedoceniany element aranżacji.

Duże donice TerraForm PASUBIO QUADROŹródło: www.terraform.pl

Gościa należy zaskoczyć. Tymczasowe, zmienne zielone dekoracje to sposób na odświeżenie aranżacji, a jednocześnie naturalny filtr powietrza w zadaszonych, zatłoczonych budynkach. Stosując duże donice Plane Ring marki TerraForm można również wzbogacić przestrzeń o wygodną ławkę.

Donice TerraForm Plane RingŹródło: www.terraform.pl

Donica A-malo to propozycja dla okolic punktów gastronomicznych, gdyż poza pojemnikiem na roślinę, jest również wygodnym stolikiem.

Donice TerraForm A-malo kolekcja Urbano

Źródło: www.terraform.pl

Sieć wi-fi w galeriach to już standard, jednak nie zawsze istnieje możliwość swobodnego użytkowania komputera lub smartfona. Donica A-malo to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli wygodnie skorzystać z dobrodziejstw technologii, a jednocześnie umożliwi kontakt z naturą.

Duże donice TerraForm Plane RingŹródło: www.terraform.pl

Za hodowlą roślin w galeriach przemawia stała temperatura, brak zanieczyszczeń i opadów. Powietrze jednak bywa w nich suche, dlatego należy pamiętać o częstym podlewaniu. Kwestię pielęgnacji rozwiążą pojemniki z funkcją podwójnego dna magazynującego wodę, np. donica Perga. Wkładka uprawna, jaką posiada pozwala również na ekspresową zmianę aranżacji… i zaskoczenie klienta.

Donica Perga TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Sezonowe kwitnące atrakcje, ogródki, zielone strefy wypoczynku – to one tworzą najbardziej oblegane miejsca centrach handlowych. To przyjemne, zadaszone, ciepłe zakątki, które sprawiają, że jeszcze nie raz zadamy sobie pytanie: na zakupy czy do galerii?

duże donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Duże donice TerraForm Y-PotŹródło: www.terraform.pl

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group

Dodaj komentarz