Kevin do domu!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Tak zatytułowaliśmy świąteczny konkurs fotograficzny, który organizujemy wraz z blogiem Make it Home – zasady są proste: zrób zdjęcie, opublikuj je na Instagramie, a możesz zgarnąć lampę w kształcie choinki.

fb_cover_pl

Do dzieła!

Boże Narodzenie za pasem, a polskie miasta i domy powoli przebierają się świąteczną szatę. Nastrojowe lampki, bombki, połyskujące dekoracje… Pozwól, by zainspirował Cię ten szczególny klimat – zrób zdjęcie typu „selfie” na tle bożonarodzeniowych ozdób i umieść je na portalu Instagram.

grafika konkursowa główna

Fotografię opatrz tagiem #kevingohome i oznacz nas na niej: @makeithomepl. W ten sposób będzie nam łatwiej Cię znaleźć i zakwalifikować do konkursu, w którym główną nagrodą jest designerska lampa Kevin marki nuno’ni.

podświetlana choinka kevin (2)

Konkurs rusza 23 listopada o godzinie 11:00. Czas na wykonanie świątecznego selfie macie do 7 grudnia, do 11:00. Po tej dacie kapituła konkursowa wyłoni zdjęcie z największą ilością polubień, które nagrodzi lampą Kevin. Autorzy dwóch ujęć z drugiego i trzeciego miejsca podium otrzymają wiszące doniczki b.for soft od Elho, idealne do stworzenia niebanalnej dekoracji.

wiszące doniczki Elho makeithome.pl(6)

Uwielbiasz świąteczny klimat? Uwiecznij go na zdjęciu, pochwal się nim i zdobądź cenne nagrody!

zajawka na insta

Kliknij, by przejść do regulaminu konkursu Kevin do domu!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz