Nowe oblicze donic miejskich

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Zastanawiasz się, jak połączyć funkcjonalność mebli miejskich z estetyką kolorowych dekoracji? Aby sprostać tym potrzebom, stworzyliśmy rozwiązania o wielu korzyściach – znane i lubiane wielkie donice miejskie zyskały nową formę oraz jeszcze więcej zastosowań!

Donica Plane – cała misa możliwości

Oryginalna donica miejska w kształcie misy, której otwarta forma pozwala wprowadzić jeszcze większą ilość roślin w dowolną przestrzeń.  Zastosowany w toku produkcji beton syntetyczny gwarantuje wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków pogodowych.

donica miejska plane terraform (1)

Legnickie Pole | źródło: www.terraform.pl

Donica Plane Ring – ławka pośród natury

Plane Ring to alternatywna wersja modelu Plane, w której rant wzbogacono o siedzisko – od teraz donica miejska może być również komfortową ławką! To najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnych przestrzeni, w których liczy się funkcjonalność.

donice-terraform-plane-ring

Kęty | źródło: www.terraform.pl

Donica A-Malo – niczym Okrągły Stół

Włoska donica o wielu możliwościach – rozbudowany rant gra rolę stołu, sprawiając, że A-Malo nie tylko pozwala ukwiecić przestrzeń, ale jest również miejscem spotkań i wypoczynku pośród natury. Spotkajmy się przy stole!

donice miejskie a malo ruda śląska terraform.pl

Ruda Śląska | źródło: www.terraform.pl

Donica Gianto Sito 180/700  – miejsce relaksu w miejskiej dżungli

Niebanalna miejska ławka, ciekawa donica, strefa relaksu, a może… sam zdecydujesz, jaką rolę zagra ten model w Twoim mieście? Gianto Sito o wysokości 70 cm świetnie sprawdza się jako stabilna dekoracja, która dzięki solidnym materiałom nigdy nie straci żywego koloru ani pierwotnej formy.

donice-gianto-tablo-sito-meble-miejskie

Donica Gianto Tablo 180/120 – stół do zadań specjalnych

Wygodny stół, w sam raz dla lektury magazynu bądź pracy przy przenośnym komputerze – a to wszystko pośród natury… i w centrum miasta! Oto zapowiedź wielu korzyści, jakie w miejskiej dżungli daje donica Gianto Tablo o wysokości 120 cm. Prosta forma, solidne materiały i niekończące się możliwości sprawiają, że wachlarz zastosowań jest niezwykle bogaty!

gianto tablo terraform pl

A to ciekawe!

Donice miejskie stworzone są specjalnie z myślą o przestrzeniach publicznych. Polietylen oraz beton syntetyczny, z których są wykonywane, gwarantują najwyższą wytrzymałość i odporność na wszelkie niedogodności.

donica miejska plane terraform (1)

Legnickie Pole | źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz