Nie ma ślubu bez kwiatów

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Ślub to jedno z tych wydarzeń, które nie może obyć się bez kwiatów. Towarzyszą one młodej parze już od momentu zaręczyn, poprzez dekorację kościoła i sali balowej, są również nieodłącznym podarunkiem.

duże donice

Źródło: www.terraform.pl

Wejście w związek małżeński zwykle wymaga długich przygotowań. Wszystko zaczyna się tuż po zaręczynach, najlepiej na 12 miesięcy przed planowaną ceremonią. W pierwszej kolejności warto poinformować rodzinę i najbliższych, następnie zarezerwować odpowiednie terminy, ponadto uzgodnić obecność fotografa i DJ-a. Nie ma wątpliwości, że doskonały ślub wymaga dopełnienia jeszcze wielu czynników, z których żaden nie może być pominięty.

Jednak czym byłby ślub bez odpowiedniej oprawy? Wraz z rozpoczęciem przygotowań, warto zadbać o odpowiednią dekorację świątyni oraz sali weselnej. Ich prezencja jest równie istotna , jak wygląd najważniejszych gości, to otoczenie kreuje nastrój, który tego dnia musi być wyjątkowy.

Ciekawym i modnym rozwiązaniem jest stworzenie ukwieconej ścieżki od miejsca przybycia młodych aż do samego kościoła lub urzędu. Rośliny powinny być jednolite, by nie przysłonić głównych bohaterów tego dnia. Warto wykorzystać duże donice o gładkiej fakturze, w stonowanych kolorach, można ustawić je w równych rzędach, tworząc tym samym elegancką drogę.

donice TerraForm

Źródło: www.terraform.pl

Równie elegancki efekt dekoracyjny tworzą kaskadowe konstrukcje kwietnikowe, które dobrze prezentują się ustawione przy samych bramach do miejsca zaślubin. Dzięki temu, że są one mobilne, można je z łatwością ulokować tuż przed rozpoczęciem uroczystości, tak by nie zaburzać codziennego funkcjonowania w danej przestrzeni.

kaskadowe konstrukcje kwietnikowe

Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Obecność kwiatów podkreśla radosny i podniosły charakter wydarzenia. Powinny znaleźć się również wewnątrz świątyni. Warto w tym przypadku kontynuować rozwiązanie zastosowane na zewnątrz. Eleganckie, Duże donice marki TerraForm sprawdzą się również w pomieszczeniach, nie stworzą przy tym przeszkody dla komunikacji, a pozwolą wprowadzić kwiaty w miejsce, w którym nie rosną naturalnie. Cechy dekoracji odpowiedniej na dzień ślubu spełnia donica Straight Round, przede wszystkim model w kolorze białym, doskonale harmonizujący się z barwą sukni ślubnej.

donice TerraForm

Źródło: www.terraform.pl

Gdy nadejdzie kres wzruszeń, rozpoczyna się zabawa. Wesele to również miejsce wymagające eleganckich dekoracji. Wybierając salę, warto zadbać o to, by znalazły się w niej kwiaty. Nie mogą one jednak przeszkadzać gościom podczas tańców i toastów. Rośliny umieszczone donicach można w każdej chwili przenieść, tworząc dodatkowe miejsce na parkiecie, bez najmniejszego uszczerbku na prezencji sali. To również sposób na niepowtarzalną dekorację wesela na otwartym powietrzu!

Najważniejsza w dniu ślubu jest sama para młoda. Aby jednak ten szczególny dla niej dzień był naprawdę niezapomniany, trzeba zadbać o odpowiednią otoczkę. Rezerwacje, zaproszenia, odzież, menu, muzyka-są bardzo istotne. Jednak tym, co najlepiej tworzy elegancki charakter są odpowiednio dobrane dekoracje kwiatowe.

donice TerraForm

Źródło: www.terraform.pl

donice TerraForm

Źródło: www.terraform.pl

  donice TerraForm

Źródło: www.terraform.pl

donice TerraForm

Źródło: www.terraform.pl

donice TerraForm

Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz