Zdobądź wiszącą doniczkę, zgłoś miasto do plebiscytu Terra Flower Power

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Pastelowa, delikatna i taka niezwykła! Wisząca doniczka to wnętrzarski hit – możesz ją zdobyć, i to bez większego wysiłku. Wystarczy, że zgłosisz swoje miasto do plebiscytu Terra Flower Power – czekamy na Twoje zdjęcia już od 1 lipca!

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!

Wszystko, co musisz zrobić, aby zdobyć wiszącą doniczkę holenderskiej marki Elho, to zgłosić miasto do plebiscytu Terra Flower Power – w tym celu „uzbrój się” w aparat (lub zwyczajny telefon komórkowy z aparatem foto) i wykonaj do 6 zdjęć ukwiecenia (lub nagraj krótki film) swojej okolicy lub miejscowości, w której aktualnie przebywasz. Następnie wyślij je do nas pod adres:  konkurs@terra-pl.eu.

zgloszenie 2020

 

Tym samym Twoje miasto stanie w szranki do walki o tytuł Najpiękniej Ukwieconego (i cenne nagrody!), a Ty trafisz do puli osób, pośród których rozdamy 10 lawendowych, wiszących doniczek marki Elho.

Uwaga – liczy się nie tylko jakość zdjęcia (lub filmu), ale przede wszystkim… pomysł na nie! Zaskocz nas swoją inwencją, przedstaw zieleń miejską w nietypowy sposób – udowodnij, że zaawansowany aparat fotograficzny wcale nie jest niezbędny.

…ale to nie wszystko! Pamiętaj, że jako autor zgłoszenia obligatoryjnie zyskujesz również kod rabatowy 30% do sklepu www.makeithome.pl – partnera konkursu Terra Flower Power.

 

jak głosować 2020 1

 

wiszace-doniczki
Wiszące doniczki B.For soft air marki Elho – nagroda dodatkowa dla autorów fotograficznych zgłoszeń w konkursie Terra Flower Power

 

wiszące doniczki Elho makeithome.pl(6)
Wiszące doniczki B.For soft air marki Elho – nagroda dodatkowa dla autorów fotograficznych zgłoszeń w konkursie Terra Flower Power
wiszące doniczki Elho terraform (1)
Wiszące doniczki B.For soft air marki Elho – nagroda dodatkowa dla autorów fotograficznych zgłoszeń w konkursie Terra Flower Power

 

Zajrzyj na stronę plebiscytu, poznaj regulamin i znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

www.inspirowaninatura.pl/plebiscyt2020

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj – klik

Poznaj szczegóły zeszłorocznych zmagań w Plebiscycie – klik

 


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz