Do galerii czy na zakupy?

Donica standard one TerraForm

Nowoczesne galerie handlowe nie służą już tylko samym zakupom. Te wielkie centra rozrywki kuszą nie tylko ofertą, ale również atrakcyjną architekturą budynku, jego wystrojem, ciekawą aranżacją sklepów… a nawet zieleni.

 Donica standard one TerraForm
Źródło: www.terraform.pl

Współczesne galerie to dokładnie przemyślana architektura, w skład której wchodzi nie tylko sama bryła budynku, ale również infrastruktura: ławki, kosze, oświetlenie, drogowskazy. W ten sposób powstaje najprawdziwsza miniatura tętniącego życiem miasta.

TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Elementem równowagi pomiędzy nowoczesnym designem a elementem natury są wprowadzane do wnętrz rośliny (tzw. interior landscaping). To istotny, chociaż nieco niedoceniany element aranżacji.

Duże donice TerraForm PASUBIO QUADROŹródło: www.terraform.pl

Gościa należy zaskoczyć. Tymczasowe, zmienne zielone dekoracje to sposób na odświeżenie aranżacji, a jednocześnie naturalny filtr powietrza w zadaszonych, zatłoczonych budynkach. Stosując duże donice Plane Ring marki TerraForm można również wzbogacić przestrzeń o wygodną ławkę.

Donice TerraForm Plane RingŹródło: www.terraform.pl

Donica A-malo to propozycja dla okolic punktów gastronomicznych, gdyż poza pojemnikiem na roślinę, jest również wygodnym stolikiem.

Donice TerraForm A-malo kolekcja Urbano

Źródło: www.terraform.pl

Sieć wi-fi w galeriach to już standard, jednak nie zawsze istnieje możliwość swobodnego użytkowania komputera lub smartfona. Donica A-malo to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwoli wygodnie skorzystać z dobrodziejstw technologii, a jednocześnie umożliwi kontakt z naturą.

Duże donice TerraForm Plane RingŹródło: www.terraform.pl

Za hodowlą roślin w galeriach przemawia stała temperatura, brak zanieczyszczeń i opadów. Powietrze jednak bywa w nich suche, dlatego należy pamiętać o częstym podlewaniu. Kwestię pielęgnacji rozwiążą pojemniki z funkcją podwójnego dna magazynującego wodę, np. donica Perga. Wkładka uprawna, jaką posiada pozwala również na ekspresową zmianę aranżacji… i zaskoczenie klienta.

Donica Perga TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Sezonowe kwitnące atrakcje, ogródki, zielone strefy wypoczynku – to one tworzą najbardziej oblegane miejsca centrach handlowych. To przyjemne, zadaszone, ciepłe zakątki, które sprawiają, że jeszcze nie raz zadamy sobie pytanie: na zakupy czy do galerii?

duże donice TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Duże donice TerraForm Y-PotŹródło: www.terraform.pl