Design po włosku

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Pewnie każdy nas zna to uczucie, gdy wraca do domu i czuje, ze należy coś zmienić w swoim otoczeniu, nie wiadomo dokładnie cóż to takiego. Często wystarczy tylko drobiazg.

Slide

Źródło: archiwum Terra

Najczęściej przy przeprowadzce lub remoncie myślimy o zmianie wystroju wnętrza, które będzie nie tylko praktyczne, ale i ciekawe. Diabeł tkwi w szczegółach, jak mawiają, dlatego warto zadbać o małe elementy potrafiące nadać niesamowitego klimatu w mieszkaniu. Czy ktokolwiek z Was lub Waszych znajomych postanowił kiedyś wykorzystać lampy do osiągnięcia tego efektu? Jeśli nie, to na pewno to się zmieni po zobaczeniu kolekcji lamp marki Slide.

Slide

Źródło: archiwum Terra

Slide to włoska marka słynąca z oryginalnych elementów wystroju wnętrz. Przy tworzeniu linii jej twórcy postawili na prostotę i łagodne kształty, dzięki czemu nawet zgaszona lampa przyciąga wzrok. Warto zwrócić uwagę na fakt inspirowania się przyrodą. Przede wszystkim ciekawie wykorzystano motyw zwierzęcy. Sowa, owca, pingwin czy niedźwiadek zostały przedstawione w nowoczesnym stylu, który idealnie pasuje zarówno do biura, salonu jak i pokoju dziecięcego.  Jeśli ktoś nie uważa lampy w kształcie serca za nic innowacyjnego, może sprawić sobie puzzle czy nawet diamenty. Po zapadnięciu zmroku lampy wydają się być jeszcze bardziej interesujące zwłaszcza, że niektóre z nich posiadają kolorowe żarówki.

Slide

Źródło: archiwum Terra

Bezpieczeństwo? O tym, że lampy Slide są w pełni przyjazne dla użytkownika świadczą międzynarodowe patenty oraz przystępna instrukcja użytkowania. Tym sposobem, nowoczesne dekoracje mogą z powodzeniem ozdobić nawet pokój niesfornego malucha. Serca najmłodszych bez problemu podbije element w kształcie zabawnego ludzika, niedźwiadka, małego kosmity… Któż to wie! Właśnie dlatego lampa Pure to doskonała podstawa do rozwijania wyobraźni.

Slide

Źródło: archiwum Terra

Nietypowe kształty produktów w połączeniu z żywymi kolorami i podświetleniem są zupełnie odmienne od lamp, które znamy ze zwykłych sklepów.  Przemówią więc do każdego fana niekonwencjonalnych  rozwiązań, niezależnie od wieku.

Slide

Źródło: archiwum Terra

Gdzie można postawić taką lampę? Dosłownie wszędzie. Każda z nich będzie atrakcyjnie wyglądać, bez względu na to, czy znajdzie się na meblach, czy też podłodze. Sprawdzi się w dekoracji sypialni nowoczesnego singla, pokoju dla dzieci, salonu eleganckiej pary, a nawet wystawy sklepowej. Podświetlane elementy Slide to ekspresowa i sprawna metamorfoza każdego wnętrza.

Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia… oraz długość przewodu elektrycznego.

Slide

Źródło: archiwum Terra

Slide

Źródło: archiwum Terra

Slide

Źródło: archiwum Terra

Slide

Źródło: archiwum Terra


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz