Dekoracje – świąteczny nastrój w domu i w mieście

Tagi: dekoracje dla miast, donice, lampy, świąteczne dekoracje, wielkanoc, 30 marca 2017
image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Pisanki, zające, bazie – takie dekoracje znajdziemy czasie świąt w większości polskich domów. A gdyby tak udekorować świątecznie polskie miasta? Zobaczcie, jak wielkie pisanki mogą ożywić miejski krajobraz!

Obejrzyj najpiękniejsze dekoracje świąteczne, które już niebawem mogą pojawić się w parkach i przy skwerach Twojego miasta!

Źródło: www.terra-pl.eu

Wielkie, kolorowe pisanki to znakomity pomysł, by wprowadzić do miast świąteczny nastrój. Na fotografii Gorzów Wielkopolski, który udekorował skwer malowanymi jajkami i donicami Gianto w energetycznych kolorach. Z przewróconej czerwonej donicy będą „wylewać się” kwiaty.

Źródło: www.terra-pl.eu

Do wyboru są także ażurowe jaja z polietylenu, które przetrwają deszcze, a nawet wiosenne przymrozki.

wielkanocne ozdoby dla miast terrachristmasŹródło: www.terra-pl.eu

Ząbkowice Śląskie także zachwycają świąteczną aranżacją przestrzeni miejskiej – ozdoby stanęły w ważnych punktach w centrum i bardzo przypadły do gustu mieszkańcom.

wielkanocne ozdoby dla miast terrachristmasŹródło: www.terra-pl.eu

A jak możemy podkreślić wielkanocny nastrój w domu? Proponujemy bardzo funkcjonalne, designerskie lampy świąteczne Egg polskiej marki nuno’ni. Lampy są wyposażone w żarówkę RGB – za pomocą pilota można ustawić wybrany kolor i odcień: intensywny lub pastelowy. Świetnie prezentują się w nowoczesnym wystroju i mogą być ozdobą mieszkania nie tylko od święta!

A dla dzieci? Kieszonkowa lampka w kształcie zająca Mini Jumpie, zasilana modułem RGB LED – idealna do dziecięcego pokoju! Wielkanoc, czas start!