Czy padnie rekord?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Zbliżamy się do zeszłorocznego rekordu! W ciągu kilku ostatnich dni do puli uczestników plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce weszło kolejnych 13 miast.

Terra Flower Power

Najnowszymi uczestnikami zmagań są: Żagań, Lublin – Czechów, Lubawa, Stargard Szczeciński, Płońsk, Oleśnica, Gilowice, Nowy Targ, Trzcianka, Gostyń, Myślibórz, Zakopane i warszawska dzielnica Ursus. Łącznie w blokach startowych niecierpliwie czeka już 45 polskich miejscowości, które zgłosiły swoje uczestnictwo do konkursu. Już w najbliższy piątek 16 sierpnia o godzinie 10 rano rozpocznie się główna cześć rywalizacji.

Wszystkie fotografie można znaleźć na blogu w zakładce plebiscyt 2013. Najlepsze z nich zostaną wyselekcjonowane i umieszczone w aplikacji na profilu Inspirowani Naturą na portalu Facebook. Od piątku to właśnie tam odbędzie się najważniejszy element plebiscytu – głosowanie.

Każdy, kto chce poprzeć swoje miasto lub po prostu docenić piękne ukwiecenie, może zrobić to właśnie za pośrednictwem aplikacji. To bardzo proste, wystarczy mieć konto w serwisie Facebook. Tym co liczy się najbardziej, jest tylko oddany głos.

Terra Flower Power

Jest z czego wybierać, od niewielkich miasteczek, poprzez ogromne metropolie, kwiatowe dekoracje placów, elewacji, latarni…  Poniżej przedstawiamy wybrane fotografie ze zgłoszonych miast .

Oświęcim

Terra Flower Power

Terra Flower Power

Przypominamy, że udział w plebiscycie to nie tylko prestiż, ale również cenne nagrody rzeczowe. Zwycięzca zostanie przedstawiony na jednej z kart kalendarza Terra na rok 2014. Dodatkową gratyfikacją jest konstrukcja kwietnikowa H2000, które umożliwi stworzenie pięknej dekoracji kwiatowej w przyszłym sezonie. Drugie miejsce nagrodzimy nie mniej godziwie  – trafi do niego donica miejska Extravase 100, miasto z trzeciego miejsca dostanie bon wart 1000 zł na zakup produktów z oferty firmy Terra.

Terra Flower Power

Głosowania powinni wyczekiwać również autorzy fotografii, czekają na nich ekologiczne torby Lizzy Bag XL marki Elho oraz wart 150 zł bon na zakupy w naszym sklepie internetowym.

Lizzy Bag XLŹródło: www.terraform.pl

Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć w regulaminie.

Czy Twoje miasto już się zgłosiło? Czekamy na nie jeszcze do czwartku!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz