Kolejni uczestnicy!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Wtorek i środa pełne niespodzianek – do plebiscytu „Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce” dołączyło 8 uczestników. Witamy Gorlice, Jarosław, Kożuchów, Ustkę, Karczew, Brzesko, Ożarów i Przecław.

Zakopane

Kompletowanie listy uczestników (dostępnej w zakładce plebiscyt 2013) kończymy już niedługo – czas na nadsyłanie fotografii ukwieconych miast upływa w czwartek o północy. Już od piątkowego poranku plebiscyt wkroczy w decydującą fazę, głosowanie na najpiękniej zaaranżowaną kwiatową dekorację odbędzie się na profilu Inspirowani Naturą na portalu Facebook. Aby oddać głos na wybrane miasto-uczestnika, należy wykonać kilka prostych kroków.

W górnym panelu profilu Inspirowanych Naturą znajdzie się specjalnie stworzona na potrzeby plebiscytu aplikacja. Wystarczy „kliknąć” w okienko oznaczone nazwą plebiscytu, które przeniesie nas do galerii zgłoszonych fotografii. Teraz pozostaje już tylko dokonać wyboru i określić, które ze głoszeń najbardziej przykuwa uwagę – uwaga, na jednego użytkownika portalu przypada tylko jeden głos!

Terra Flower Power

Na głosowanie przeznaczyliśmy całe 2 tygodnie, to wystarczający czas, aby dobrze przemyśleć swoją decyzję: czy iść za głosem serca i głosować na własne miasto, czy może docenić starania sąsiadów? A może wybierzecie ukwiecenie, które urzekło Was podczas wakacyjnych wyjazdów? Spójrzcie na kilka wybranych propozycji:

Kożuchów

Nowy Targ

Jarosław

Każdy oddany głos przybliża dane miasto do wygranej. Zwycięska miejscowość zostanie przedstawiona na jednej z kart kalendarza ściennego Terra na rok 2014. Obietnicą równie udanej dekoracji w przyszłym sezonie jest kolejna nagroda, konstrukcja kwietnikowa H2000. Dla miast z drugiego i trzeciego miejsca czekają kolejno: donica miejska Extravase 100 oraz bon wart 1000 zł na zakup produktów z oferty firmy Terra.

Terra Flower Power

Nagrody trafią również do 3 wybranych autorów zdjęć, otrzymają oni zestaw w składzie: ekotorba Lizzy Bag XL od Elho oraz bon zakupowy o wartości 150 zł na zakupy w sklepie internetowym z bogatą ofertą nowoczesnych elementów wyposażenia wnętrz.

W tej chwili w gronie uczestników plebiscytu „Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce” są już 53 polskie miasta. Ciągle czekamy na kolejne zgłoszenia! Jeśli Twoja miejscowość jeszcze nie bierze udziału, chwyć aparat i wykonaj kilka zdjęć ukwiecenia, masz szansę na atrakcyjne nagrody dla siebie i miasta!

Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Dodaj komentarz