Choinka z dekoracjami z recyklingu, bombki ażurowe i Święty Mikołaj – Nowe Miasteczko zaskakuje na święta

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Oklepane ozdoby świąteczne? Nie w Nowym Miasteczku. Oryginalny klimat wyczarowała naturalna choinka z dekoracjami z recyklingu, bombki ażurowe i Święty Mikołaj. Zobacz, jaki efekt udało się osiągnąć.

Nowe Miasteczko i pomysł na dekoracje świąteczne

Liczące około 3 tys. mieszkańców Nowe Miasteczko postawiło znaleźć kompromis między tradycyjnym podejściem do Świąt Bożego Narodzenia a chęcią wyróżnienia się i zaskoczeniem mieszkańców. Na rynku znalazło się miejsce na naturalną, ogromną choinkę, która została przystrojona ciekawymi ozdobami. Na gałązkach drzewa znalazły się choinki wykonane z płyt CD, styropianu czy nakrętek, bombki wykonane z plastikowych butelek czy łańcuch z aluminiowych puszek pomalowanych na złoto.

ażurowe dekoracje świąteczne figury terrachristmas (15) nowe miasteczko
Tuż za bombkami ażurowymi można zobaczyć niezwykle ciekawe ozdoby choinkowe, które zostały wykonane z odpadów.

Próżno szukać gdzie indziej świątecznego drzewka, które oprócz atrakcyjnego wyglądu, niosłoby dodatkowo mądry przekaz. Dekoracje choinkowe w Nowym Miasteczku przypominają mieszkańcom i gościom, że przedmioty uznane za odpady mogą zyskać drugie życie i spełniać zupełnie inną rolę. To prawdziwe ozdoby w duchu zero waste.

Niecodzienne połączenie – Święty Mikołaj i bombki ażurowe

To nie koniec świątecznego szaleństwa w Nowym Miasteczku znalazło się jeszcze inne niecodzienne połączenie. Figura Świętego Mikołaja jako ozdoba miejska nie robi tak dużego wrażenia. Jednak gdy zestawi się ją z oryginalnymi dekoracjami, można osiągnąć jedyny w swoim rodzaju efekt. Gigantyczne bombki ażurowe marki TerraChristmas pojawiają się na głównym placu lubuskiej miejscowości. Stoją samodzielnie, w kompozycji, a także w piramidzie, która pojawiła się w towarzystwie wcześniej wspomnianego Świętego Mikołaja.

azurowe dekoracje swiateczne figury terrachristmas 18 nowe miasteczko scaled
Święty Mikołaj w towarzystwie bombek ażurowych prezentuje się uroczo.

Chociaż pochodzą z zupełnie innych światów, świetnie prezentują się razem. Dlaczego? Czerwone i białe bombki ażurowe doskonale pasują do barw płaszcza sympatycznego pana z długą brodem i workiem przewieszonym przez ramie. Taki kolory to zdecydowania dobry wybór jeszcze z jednego powodu. Dodają uroku miejskiej przestrzeni nawet w ponury, szary dzień i wprost nie sposób ich przeoczyć.

Bombki ażurowe – piękne w dzień, świecące w noc

Bombki ażurowe wyglądają dobrze w dzień, a jeszcze lepiej w nocy. Dzieje się to za sprawą nawiniętych na nie lampek choinkowych, które po zmroku rozświetlają kule. Kluczem do sukcesu jest dbałość o szczegóły. Zarówno białe, jak i czerwone bombki ażurowe mają dobrane kolorystycznie przewody światełek. Co sprawia, że w ciągu dnia nie są widoczne, poniewiaż wtapiają się w konstrukcję ozdoby.

bombki-azurowe
Bombki ażurowe posiadają oświetlenie z dopasowanym kolorystycznie przewodem.

Nowe Miasteczko robi to dobrze!

Dekoracje świąteczne w Nowym Miasteczku są dowodem na to, że tradycja może współpracować z nowoczesnością. To bardzo udana realizacja, z której warto brać przykład. Poniżej możesz zobaczyć jeszcze więcej zdjęć przestawiających Świętego Mikołaja i bombki ażurowe. A jeśli chcesz się dowiedzieć nieco więcej o oryginalnych ozdobach z włókna szklanego, zapoznaj się z naszym wpisem o dekoracjach ażurowych.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz