Aukcja charytatywna na rzecz zwierzaków – dołącz i pomóż czworonogom!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Ruszyła charytatywna aukcja na rzecz zwierzaków z zielonogórskiego schroniska – dołącz do zbiórki i licytuj jedyną taką, ręcznie malowaną pisankę XXL!

Przed nami święta Wielkiej Nocy – wielu z nas wyczekuje chwil w gronie rodzinnym, tradycyjnych przysmaków, wspólnego tworzenia kolorowych pisanek i wizyty „zajączka”…

Weź udział w aukcji lub udostępnij zbiórkę, by poinformować o niej innych – im więcej pomagających, tym większa radość zwierzaków!
Kliknj tutaj, by przejść do aukcji: klik

pisanki xxxl wielkanocne dekoracje kórnik

Czy wiesz, że w te święta sam również możesz podarować wyjątkowy prezent? Nasi czworonożni przyjaciele z zielonogórskiego schroniska dla zwierząt czekają na Twoje wsparcie!

Dołącz do licytacji, by zyskać niebanalną pisankę inspirowaną zielonogórskimi krajobrazami i nieco rozjaśnić codzienność bezdomnych zwierząt.

Pisanka XXL od Terra Group Bogusław Albinowski jest ręcznie malowana i zabezpieczona specjalnym lakierem – może być eksponowana na zewnątrz, gdzie stanie się niezwykłą sezonową dekoracją.

Być może w te święta uświetni dekorację Twojego podwórka?

A może stanie się dodatkową ozdobą Twojej firmy?

W zestawie: Pisanka 75cm + stojak

 

zobacz pisankę, którą możesz wylicytować:

pisanka xxl charytatywna pisanka xxl charytatywna.jpg2 pisanka xxl charytatywna.jpg3


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz