Kwiaty w sercu, serce w kwiatach…

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Kwiaty to sprawdzony pomysł na walentynkowy (i nie tylko!) prezent. Bukiety są uniwersalne i piękne… jednak ich urok szybko przemija. Znacznie lepiej jest podarować okaz doniczkowy! A może jeszcze lepszym symbolem wiecznego uczucia będzie modna donica w kształcie serca i piękna roślina?

donica włoska mon amour slideŹródło: www.terraform.pl

Mon amour

…czyli moja ukochana. A miłość przecież niejedno ma imię! Można kochać drugiego człowieka, uwielbiać przyrodę albo lubować się w pięknych rzeczach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawnie połączyć wszystkie życiowe fascynacje: stylowa donica w kształcie serca od Slide pozwoli wyeksponować kwiaty, które będą się rozwijać i cieszyć oczy latami, a gdy taki pojemnik trafi w ręce zakochanych, stanie się najlepszą oprawą dla dowodu uczucia. Włoska produkcja sprawia, że nowoczesna donica Mon Amour wprowadza do otoczenia nutkę fantazji rodem ze słonecznego południa Europy…

donica mon amour slideŹródło: www.terraform.pl

Miłość niejedno ma imię

Co ważne, Mon Amour występuje również w wersji podświetlanej, przez co staje się świetną dekoracją wnętrza, a jednocześnie oryginalną lampą podłogową. Umieść w niej dekoracyjne poduszki, domowe drobiazgi, które przypominają najprzyjemniejsze chwile, by stworzyć najpiękniejszy pojemnik. Jest wysoce szczelna, dlatego bez obaw umieść w niej kostki lodu i przechowuj w niej szampana, w sam raz na romantyczny wieczór we dwoje… lub huczną zabawę! Zakres zastosowań donicy jest niczym nie ograniczony i pozwala do reszty zakochać się w urządzaniu wnętrz.

donica mon amour slideŹródło: www.terraform.pl

Nie tylko miłość może być wieczna

Prawdziwa miłość, aby nie wygasnąć, potrzebuje podsycania. Stała troska o drugą osobę wymaga nie lada wysiłku! Mając donicę w kształcie serca od Slide, można w całości poświęcić się pielęgnowaniu uczucia. Wytrzymały i gładki materiał, z którego wykonano pojemnik niemal nie wymaga czyszczenia – ewentualne zabrudzenia wystarczy przetrzeć ściereczką.

Donica monamur TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Prędzej Ci serce pęknie!

Donica w kształcie serca od Slide przetrwa wszystkie niedogodności, podobnie jak prawdziwe uczucie: nie ugnie się pod naciskiem, nie pęknie w przypadku uderzenia, a jej zarysowanie wprost graniczy z cudem. Mimo tak dużej odporności na uszkodzenia, nie jest ciężka – ta donica z polietylenu charakteryzuje się niską masą własną, więc gdy tylko zechcesz zmienić jej zawartość, rolę lub ustawienie, zrobisz to bez najmniejszego problemu. Pokochasz swobodę, jaką daje!

donica mon amour slideŹródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

1 komentarz do “Kwiaty w sercu, serce w kwiatach…”

Dodaj komentarz