118 pięknie ukwieconych miast!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Od niewielkich miejscowości, aż do pokaźnych miast z każdego rejonu Polski. Jest ich dokładnie 118 i do końca miesiąca będą walczyć o tytuł Najpiękniej Ukwieconego. Głosowanie już trwa!

terra flower power

Z roku na rok każda kolejna edycja plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce bije rekord poprzedniej. Nie inaczej jest teraz! Tym razem do zmagań o miano Najpiękniej Ukwieconego i cenne nagrody rzeczy przystąpiło ponad 30 uczestników więcej niż poprzednio. W szrankach stoi aż 118 miast, z których każde może poszczycić się pięknym ukwieceniem i aranżacją zieleni.

Kamienna Góra
Autor: fot. tad

Wszystkich uczestników możecie obejrzeć w galerii konkursowej na blogu w zakładce plebiscyt 2014. Znalezienie swojego faworyta to nie lada zadanie, bo każde z miast zachwyca!

Sędziszów
Autor: UM Sędziszów

To dopiero kilka dni głosowania, jednak konkursowe emocje już teraz są ogromne. Od pierwszych chwil Pabianice nie oddają pozycji lidera (135 głosów), ale walka o prowadzenie i kolejne miejsca na podium jest niesamowicie zacięta! Obecnie na drugim miejscu uplasowały się Siemiatycze – 71 głosów i na trzecim: Szczecinek – 44 głosy. Niewiele mniejszą popularnością cieszy się Kwidzyn, Suwałki i Karczew.

Pabianice
Autor: Jolanta Bednarska
Siemiatycze
Autor: UM Siemiatycze
Szczecinek
Autor: Rafał Wronowski

Sytuacja jest jednak zmienna, a szala zwycięstwa może jeszcze przechylić się w każda stronę. W każdej chwili możecie mieć wpływ na to, że to Wasz faworyt wyjdzie na prowadzenie! Zachęcamy do aktywnego udziału w głosowaniu – aby pomóc swojemu Miasto dobrze jest udostępnić informację o plebiscycie na portalu Facebook lub stronach www.

terra flower power

Szczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie. (aktualizacja 22 lipca)

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2013.

Kliknij tutaj, by przejść do aplikacji konkursowej na portalu Facebook.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz