Francuskie donice miejskie

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

„Made in France” – to określenie niezmiennie kojarzone jest ze stylem i niepowtarzalnym wzornictwem. Najwyższa jakość produktów z Francji sprawia, że ich obecność we wnętrzach staje się wyznacznikiem gustu. Estetyka jest także pożądana podczas aranżowania przestrzeni publicznych– właśnie dlatego donice marki Atech cieszą się popularnością.

donica miejska rectilinge atechŹródło: www.atech-pl.eu

Wykonano we Francji

Ciekawy pomysł na aranżację przestrzeni pozwala odmienić jej oblicze. Francuska marka Atech proponuje nieszablonowe rozwiązania charakteryzujące się niepowtarzalnym designem i wysoką jakością. Atrakcyjne dla oka, funkcjonalne i wytrzymałe – po prostu „Made in France”.

donica miejska galb atechŹródło: www.atech-pl.eu

Paleta materiałów

Nie można jednoznacznie zdefiniować charakteru każdej przestrzeni, w której funkcjonuje człowiek. Zależnie od otoczenia, zmieniają się style aranżacji i ich sposób wyposażenia – właśnie dlatego donice miejskie Atech wykonano z różnorodnych materiałów. Stalowa donica Dualis Long jest ciężka i stabilna – sprawdzi się w klasycznym otoczeniu deptaków i placów. Z kolei donica Amphor wykonana jest z polietylenu, który może przybrać dowolny kolor, jest przy tym lekki i niesamowicie wytrzymały.

donica miejska amphor atechŹródło: www.atech-pl.eu

Od latarni do ogrodzeń

Każdy element przestrzeni wymaga innej dekoracji – za sprawą rozwiązań marki Atech, ukwiecone donice mogą trafić również poza klasyczne lokalizacje. Wystarczy sięgnąć po innowacyjne donice Cloveg, by w ciekawy sposób zaaranżować ogrodzenia i płoty.

donica miejska atech clovegŹródło: www.atech-pl.eu

Rozwiązania Atech pozwalają ukwiecić nawet latarnie oraz ściany! Donica miejska Extravase 1/2 oparta jest na formie półokręgu, dlatego może być ustawiona przy ścianie. Po dodaniu specjalnego otworu w środkowej części, donica może być mocowana na dowolnych latarniach i słupach.

donica Extravase 1/2 Atech.plŹródło: www.atech-pl.eu

donica Extravase Volta atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

Stop niewygodzie!

Innowacyjne systemy mocowań, solidne materiały i ciekawe rozwiązania – to wszystko sprawia, ze donice miejskie Atech nie sprawiają kłopotów przy montażu i demontażu. W wybranych pojemnikach  znajduje się wkładka uprawna, która pozwala zmienić ukwiecenie w kilka chwil, bez nieporządku i używania siły.

donica Extravase 1/2 Atech.plŹródło: www.atech-pl.eu

donica Extravase 1/2 atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

mała architektura atechŹródło: www.atech-pl.eu

donica Extravase atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

donica Extravase atech-pl.euŹródło: www.atech-pl.eu

donica Atempo atechŹródło: www.atech-pl.eu


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz