Świąteczna atmosfera w przestrzeni publicznej

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Budynki użyteczności publicznej są codziennie odwiedzane przez setki petentów. To również tętniące życiem miejsca pracy, w których atmosfera ma duży wpływ na produktywność.

choinka-lampa-kevin-makeithomepl-15Źródło: www.makeithome.pl

Zarówno mieszkańcy, jak i osoby zatrudnione w urzędach miejskich liczą jednak na to samo: piękne święta, które swój początek mogą mieć już w tym miejscu…

Dlaczego warto?

Ponieważ Kevin to choinka nie tylko od święta. W wersji podświetlanej mieni się tysiącami kolorów, jednak już model bez lampy daje ogromne możliwości: dekoracja wnętrza, alternatywa urzędowej choinki, a może ozdoba placu przed wejściem do budynku użyteczności publicznej? Wybór ostatecznej opcji jest niczym niezakłócony, a gdy kompozycja znudzi się – może zostać łatwo zmieniona. Podświetlana choinka Kevin jest przecież niezwykle lekka!

choinka-lampa-kevin-makeithomepl-16Źródło: www.makeithome.pl

Jak przekazać życzenia?

Hol urzędu miasta lub innego budynku użyteczności publicznej to świetne miejsce dla przekazania świątecznych życzeń. Jak tego dokonać? Wystarczy umieścić na powierzchni lampy-choinki Kevin odpowiednią treść i ulokować dekorację w widocznym miejscu. Petenci, jak i pracownicy z pewnością poczują się docenieni.

laŹródło: www.makeithome.pl

Pomysł na prezent

Co ciekawe lampa-choinka Kevin to nie tylko pomysł na oświetlenie miejsc użyteczności publicznej i przekazanie życzeń. Ze względu na dekoracyjny karton, w jakich trafiają one do nowych właścicieli, świetnie nadają się również na prezent – tradycyjny podarek dla pracowników wcale nie musi ograniczać się do paczki słodyczy…

choinka-lampa-kevin-makeithomepl-11Źródło: www.makeithome.pl

Maksimum korzyści

Choinka nie musi być tylko nudną dekoracją, która oznacza niekończące się perypetie towarzyszące pielęgnacji żywego drzewka. Obecność dość nietuzinkowej, bo wykonanej z polietylenu dekoracji, to więc nie tylko wygoda użytkowania, ale również korzyści płynące z dodatkowych funkcji: rozświetlania mroków zimy, jak i stanowienia miejsca dla przekazania życzeń – a świąteczna atmosfera w miejscach użyteczności publicznej również jest ważna!

choinka-lampa-kevin-makeithomepl-9Źródło: www.makeithome.pl

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

1 komentarz do “Świąteczna atmosfera w przestrzeni publicznej”

Dodaj komentarz