Przygotowania do świąt w Trzebnicy

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Trzebnica to miasto w woj. dolnośląskim, które co sezon zachwyca dekoracją przestrzeni publicznych. Od kwietników w okresie letnim aż po jesienne i zimowe kompozycje – nie inaczej jest również w tym roku! Kolorowe piramidy z wielkich bombek i świąteczne choinki są już na miejscu, zapowiadając kolejne udane Boże Narodzenie.

terrachristmas-trzebnica-swiateczne-dekoracje-3Źródło: www.terrachristmas.pl

Grudzień w Trzebnicy rozpoczął się od świątecznych przygotowań. W poniedziałek, 5 grudnia do miasta trafiły bożonarodzeniowe dekoracje – wielkie bombki w odcieniach błękitu i nakładki na kwietniki, zarówno stojące jak i wiszące. Sezonowa kompozycja musi mieć nieco blasku, dlatego na powierzchnię ozdób trafiło również nieco pięknego brokatu.

terrachristmas-trzebnica-swiateczne-dekoracje-7Źródło: www.terrachristmas.pl

Tych magicznych, świątecznych dni wszyscy wyczekujemy niemal przez cały rok. Równie tęsknie czekali na nie mieszkańcy Trzebnicy, ale było warto! Mogłoby się wydawać, że tak spektakularna metamorfoza wymaga wiele pracy, jednak to tylko pozory – wprowadzenie bożonarodzeniowego nastroju do miasta okazało się niezwykle łatwe. Wystarczyło zaledwie kilka chwil, by na specjalnym stelażu ułożyć piramidę z wielkich, błękitnych bombek.

terrachristmas-trzebnica-swiateczne-dekoracje-4Źródło: www.terrachristmas.pl

Sukces bożonarodzeniowej aranżacji przestrzeni Trzebnicy wynika z funkcjonalności zastosowanych rozwiązań.  W okresie wiosenno-letnim miasto zdobiły bowiem wieże kwiatowe, które wraz z nastaniem zimy przekształciły się w bożonarodzeniowe choinki. W tym roku ponownie wykorzystano posiadane już kwietniki jako bazę dla świątecznych nakładek z kolekcji TerraChristmas. Oparte na stalowym szkielecie i pokryte syntetycznym igliwiem konstrukcje w całości okryły roślinne dekoracje, jednocześnie osłaniając je przed podmuchami wiatru, deszczem, śniegiem, a na dodatek: niwelując potrzebę ich transportu i magazynowania.

terrachristmas-trzebnica-swiateczne-dekoracje-2Źródło: www.terrachristmas.pl

Dla spotęgowania efektu wizualnego świąteczne nakładki TerraChristmas wzbogacono o dodatkowe elementy: na zielonych gałązkach zawisły brokatowe bombki w odcieniach błękitu.

terrachristmas-trzebnica-swiateczne-dekoracje-6Źródło: www.terrachristmas.pl

Świąteczna aranżacja Trzebnicy już po raz kolejny okazała się strzałem w dziesiątkę. Co ważne, spektakularna dekoracja może zdobić okolicę jeszcze nawet do lutego. Tegoroczna kompozycja to najlepsza zapowiedź naprawdę udanych świąt, ale i… gwarancja wizerunkowego sukcesu miasta!

 

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

2 komentarze do “Przygotowania do świąt w Trzebnicy”

Dodaj komentarz