Jak rozświetlić Boże Narodzenie?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Światło symbolizuje radość i dobrobyt, czyli właśnie to, z czym kojarzone jest Boże Narodzenie. Odpowiednie oświetlenie wnętrz staje się więc jednym z najważniejszych etapów przedświątecznych przygotowań. Poznaj sekret naprawdę udanych podświetlanych dekoracji, które stworzą ten szczególny klimat…

lampy Nuno'niŹródło: www.terrachristmas.pl

Tradycyjne łańcuchy świetlne, które z każdym sezonem zdobią choinki mają swój urok, jednak warto rozbudować dekorację, by dopełnić szczególnego klimatu w całym domu. Wystarczy tylko nieco wyobraźni, by przekształcić nowoczesne lampy w oryginalne świąteczne ozdoby.

Światło w prezencie

Lampa Cubrick to dekoracja w kształcie sześcianu. Prosta, a zarazem uniwersalna forma pozwala stosować ją na dziesiątki sposobów. Może być stołem lub podwieszanym źródłem światła, jednak w okresie świątecznym warto wykorzystać jej kształt i użyć ją w nieco innej roli. Wystarczy dodać wstążkę, by lampa stała się świątecznym prezentem. W podstawowej wersji sprawdzi się jako kostka lodu!

lampa cubrick nunoniŹródło: www.terrachristmas.pl

Podobnie jak podarki znajdowane pod choinką, podświetlana kostka od nuno’ni może mienić się wszystkimi kolorami tęczy, światłem ciepłym lub zimnym. Dla dodatkowej wygody wybierz model z modułem RGB, który nie wymaga podłączenia za pomocą przewodu. Zapomnij o plątaninie kabli i ciesz się niebanalną dekoracją.

lampa cubrick nunoniŹródło: www.terrachristmas.pl

Bomb(k)owe dekoracje

Tradycyjną świąteczną ozdobą są bombki. Zawieszane na choinkach, stroikach czy drzwiach, skutecznie wprowadzają świąteczny nastrój. Nowoczesne lampy Moon od nuno’ni to ta sama, sprawdzona forma i znacznie więcej możliwości. Co ważne, podświetlane kule mogą być zasilane za pomocą tradycyjnego przewodu lub akumulatora. Wykonane z polietylenu, lekkie i wytrzymałe dekoracje ciekawie urozmaicą aranżację z klasycznych bombek i wprowadzą do wnętrza nastrojowe światło – sam zdecyduj, jaki będzie jego kolor…

lampy Nuno'niŹródło: www.terrachristmas.pl

Choinka inaczej

Choinka jaka jest – każdy wie. Może w tym sezonie warto odmienić jej tradycyjną formę i zdecydować się na coś naprawdę oryginalnego? Nowoczesne lampy Kevin nawiązują swoim kształtem do naturalnych drzewek, jednak dają znacznie większe możliwości. Podświetlane dekoracje świąteczne nuno’ni mogą być opatrzone indywidualną grafiką, a w przeciwieństwie do zwykłych choinek zdobią wnętrza przez cały rok, niezależnie od sezonu. Co więcej kolor świetlnej dekoracji nie ogranicza się jedynie do naturalnej zieleni – otwórz się na nowe możliwości!

podświetlana choinka kevin (1)Źródło: www.terrachristmas.pl

Zakręcony sopel lodu

Nie każda polska zima daje okazję do podziwiania prawdziwych lodowych sopli. Nic straconego! Oryginalna lampa Twister nawiązuje swym kształtem właśnie do naturalnych sopli. Mieni się światłem ciepłym lub zimnym i tworzy we wnętrzu wrażenie zimowej scenerii. Ze względu na to, iż została wykonana z lekkiego i wytrzymałego polietylenu, może być z łatwością zawieszona pod sufitem. Bo kto choć raz nie chciał trafić do zimowej krainy Świętego Mikołaja?

lampa twister nunoniŹródło: www.terrachristmas.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz