Aranżacja miasta: cztery sezony, setki możliwości

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Wiosna, lato, jesień, a nawet zima! Każda z pór ma swoje uroki – wystarczy tylko je wyeksponować, stosując wieże kwiatowe H1200. Poznaj kilka najciekawszych propozycji dla Twojego miasta…

Uniwersalność, która nie poddaje się konwenansom i wyjątkowość, której ostateczny kształt zależy tylko od Twojej wyobraźni. Wybierz wieżę kwiatową H1200, by odmienić swoje Miasto i nadać mu niepowtarzalnego wyglądu niezależnie od lokalizacji i bez względu na sezon.

wieze-kwiatowe-terra-6Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Wiosna z bratkami

To czas na dobry start w aranżowaniu miejskich dekoracji. W tym momencie kwietniki wybuchają kolorami stokrotek, bratków lub tulipanów. Pozostałości zimowej szarugi nie mają żadnych szans!

wieze-kwiatowe-terra-3Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Lato możliwości

Wraz z temperaturą rośnie potencjał wykorzystania miejskich kwietników. Jest z czego wybierać: surfinia, pelargonia, begonia i ipomoea to tylko niewielki zakres potencjalnych kompozycji dla wież kwiatowych, z którego wybrać możesz tę najpiękniejszą.

wieze-kwiatowe-terra-5Źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Jesień w kolorach

W tym sezonie królują dekoracyjne odmiany kalafiora i kapusty, a także trawy ozdobne, wrzos i chryzantema. To właśnie te rośliny pozwalają przedłużyć obecność koloru i natury w miastach. W kwietnikach mogą znaleźć się też kolby kukurydzy, orzechy oraz dynia.

jesienne wieże kwiatoweŹródło: www.wiezekwiatowe.pl

Zima w szczególnym nastroju

Czas na zmianę stroju! Zimą wieże kwiatowe mogą wypełnić się gałązkami świerku lub w całości przeistoczyć się w świąteczne drzewka. W tym celu wybierz nakładki na stojące i wiszące kwietniki ­– kolorowe dekoracje z kolekcji TerraChristmas przekształcą ulice Twojego miasta w prawdziwie świąteczną krainę…

swiateczne-ozdoby-dla-miast-terrachristmas-11Źródło: www.terrachristmas.pl

Już za chwilę nastanie wiosna, a cały cykl pięknych dekoracji z kwietnikami rozpocznie się od nowa…

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz