Włoskie donice kwiatowe

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Mieszkańcy Italii nie raz pokazali, że wiedzą czym jest wysmakowany gust. Od lat wyznaczają kierunki w modzie i wzornictwie. Dobrze znają się również na tworzeniu designerskich donic, które podobnie jak markowa odzież, są wyznacznikiem dobrego smaku i skutecznie kreują wiodące trendy. Oto pojemniki TeraPlast:

Donica standard one TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Włoska fantazja

Hasło „Made in Italy” nie pozostawia żadnych wątpliwości. Oznaczone nim donice marki TeraPlast wykraczają daleko poza utarte schematy, podobnie jak fantazja mieszkańców Italii. Innowacyjne pomysły designerów z TeraPlast dały początek niebanalnej kolekcji: od klasycznych rozwiązań, takich jak donica Standard One, aż do niebanalnych pojemników inspirowanych architekturą, takich jak Venezia, New York czy Roma – to tylko mała część ciekawych rozwiązań dla wnętrz, ogrodów i przestrzeni publicznej.

TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Dzień czy noc?

Innowacyjne rozwiązania wprowadzone przez markę TeraPlast sprawiają, że donice stają się czymś więcej niż tylko pojemnikiem na kwiaty. Zastosowanie modułu świetlnego dało początek ich nowej roli – poza klasycznym zastosowaniem stają się one również niebanalnymi lampami podłogowymi, które doskonale eksponują swoją zawartość. Donica Bassano Light to jedna z wielu propozycji na niebanalne oświetlenie i dekorację ogrodu, domu lub lokalu, która nocą staję się jeszcze bardziej efektowna niż za dnia.

donica Bassano Light Terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Miejska dżungla i domowe zacisze

Zarówno prywatne wnętrza i ogrody, jak i przestrzeń publiczna zasługują na innowacyjne rozwiązania. W zależności od potrzeb, można wprowadzić do nich włoskie donice o odpowiedniej formie: smukłe donice Cono Brill to sprawdzone rozwiązanie dla domów, biur i ogrodów, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zdobiły również miasta i budynku użyteczności publicznej! Zróżnicowana forma i wytrzymały polietylen, z którego wykonane są włoskie donice TeraPlast sprawiają, że zakres ich zastosowań jest niczym nie ograniczony!

donica Cono Brill Terraform.plŹródło: www.terraform.pl

Nie tylko dla kwiatów

Włoskie donice to nie tylko elementy które pozwalają wprowadzić zieleń, ale również podnoszą komfort codziennego funkcjonowania. Donica miejska A-Malo mieści naprawdę duże rośliny, a jej rant zastąpiono ringiem, który może grać rolę wygodnego stolika, przy którym przechodnie mogą zjeść posiłek lub przeczytać prasę. Tak umiejętne połączenie funkcjonalności i estetyki sprawia, że przestrzeń miejska nabiera zupełnie nowego wyrazu.

donica a-malo donicemiejskie.paŹródło: www.terraform.pl

podłużne donice Long TerraformŹródło: www.terraform.pl

donica divio TerraForm.p0Źródło: www.terraform.pl

kolekcja Long TerraFormŹródło: www.terraform.pl

TerraFormŹródło: www.terraform.pl

TerraFormŹródło: www.terraform.pl

donica Vaso Tulipano Light Terraform.pl
Źródło: www.terraform.pl

donica Vaso Tulipano Terraform.pl
Źródło: www.terraform.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz