Wielkanocne dekoracje z fiberglassu – co i jak?

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
W okresie Wielkanocy dominującym kolorem jest kolor biały… ale również inne odcienie: soczyście zielony i radośnie żółty. Jak przenieść je do wspólnych przestrzeni? Jak przygotować miasto na święta? Oto kilka wskazówek i dowód na to, że dekoracje z fiberglassu nadają się nie tylko z okazji Bożego Narodzenia!

Czas ozdób na Wielkanoc!

Wielkanoc to święto ruchome: może wypaść najwcześniej 22 marca, najpóźniej zaś 25 kwietnia. W tym roku obchodzimy je stosunkowo wcześnie, bo już 1 kwietnia. Jest więc jeszcze trochę czasu na wybranie najbardziej odpowiednich i najpiękniejszych ozdób świątecznych.

Spowodują one, że Wielkanoc będzie pięknie podkreślona przez dekoracje, np. jajo ażurowe lub podświetlane jajko Egg z nuno’ni. Wiosenne święta są przecież ściśle ze światłem i coraz śmielszymi przebłyskami słońca. Również i pod tym względem – świetlistości – można znaleźć coś dla każdego Miasta. Lampa egg to świet(l)ny! pomysł na zbudowanie odświętnej atmosfery w urzędzie miasta bądź innych budynkach użyteczności publicznej.

lampy Nuno'ni

źródło: www.makeithome.pl

Jajo w trójwymiarze

Niech nikogo nie opuszcza kreatywność w pomysłach na wykorzystanie jaj ażurowych do upiększenia Miasta! Można je bowiem zaaranżować w dowolny sposób, a jedynym ograniczeniem jest ludzka fantazja. Jaja z fiberglassu są trójwymiarową konstrukcją, którą można postawić w wybranym przez siebie miejscu – pasażu galerii handlowej, na rynku miasta czy w zaciszu zielonego zakątka przy domu.

ażurowe dekoracje terra

źródło: www.terra-pl.eu

Kolejną zaletą tej ozdoby z kolekcji TerraEaster jest to, że można nasadzić w jej wnętrzu kolorowe wiosenne kwiaty, bazie, zieloną, młodą trawę, rzeżuchę, itd. Jajo ażurowe może być formą owalną zamkniętą, otwartą lub półotwartą. Zaprasza do tego, by zajrzeć do środka i przekonać się, cóż znajduje się wewnątrz – a możliwości jest nieskończenie wiele i nie muszą się one kończyć na roślinach. To świetny pomysł na ekspozycję sezonowych gadżetów, szczególnie w przypadku centrów handlowych.

ażurowe dekoracje terra

źródło: www.terra-pl.eu

Delikatne, ale mocarne

Wkomponowanie jaj w przestrzeń miejską lub prywatną może być wyzwaniem pełnym radości. Są miłe dla oka, elastyczne w swoich możliwościach kompozycyjnych, lekkie do przenoszenia dla osób, które będą je ustawiać i montować. Jajko zostało wykonane z delikatnego ażuru – z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół – w tym również o każdy drobiazg techniczny.

ażurowe dekoracje terra

źródło: www.terra-pl.eu

Technologia jak malowana

Technologia wykonania tych zwiewnych ozdób jest równocześnie prosta i niezawodna. System mocowania jest solidny, dzięki czemu ażurowej pisanki nie strąci wiatr, który 'lubi poszaleć’ wiosną na ulicach miast,czy przydomowego ogrodu. Jajo mimo swojej delikatności – jest stabilne, bezpieczne, wytrzymałe, łatwe do pielęgnacji i demontażu. Co szczególnie ważne w przypadku aranżowania zamkniętych przestrzeni – jest również niepalne i nie przyczyni się do zaprószenia ognia.

wielkanocne dekoracje terra gorzów 11

źródło: www.terra-pl.eu

Wiosna to radość, światło, kwiaty, bukiety bazi dla każdego Miasta – spragnionego tych wszystkich barw i zapachów po długiej, mroźnej i monotonnej zimie. Warto dać jej dodatkowe atuty – ażurowe jaja XXL są świetnym pomysłem na dekorację!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz