Twoje piękne miasto – Opole. Zobacz film

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł
Był zatłoczony parking – jest strefa natury i wypoczynku. W Opolu powstała nowoczesna przestrzeń pełna zieleni i funkcjonalnych elementów. Pofalowane ławki miejskie oraz duże donice z roślinami dodają sercu miasta nie lada uroku!

W 2019 roku w centrum Opola pojawiły się zakręcone ławki miejskie oraz duże donice. W ten sposób zarezerwowane wyłącznie dla ruchu kołowego miejsce otworzyło się na wszystkich mieszkańców – nie możemy doczekać się, aż znów będziemy mogli wypoczywać w takich zakątkach!

Zobacz, jak prezentują się ławki Wave z kolekcji TerraCity w Opolu:

 

 

Seria filmowych podróży po polskich miastach „Twoje piękne miasto” przedstawi uroki rodzimych zakątków. Wspólnie zwiedzimy rynki, place i parki w najpiękniejszych miejscach – również tych, które nam polecicie. Znacie malownicze, warte uwiecznienia na „filmowej taśmie” miasta? Chcecie pochwalić się swoją okolicą lub nową inwestycją we wspólnych przestrzeniach? Zaskoczyły Was nowe meble miejskie lub ażurowe dekoracje? Czekamy na sygnał!

Piszcie do nas: marketing@inspirowaninatura.pl

Zobacz zdjęcia prezentujące ławki miejskie i duże donice w sercu Opola.  Kliknij w miniaturę, by powiększyć ujęcie:


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz