To będą piękne święta

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Nie pozwól, by żmudne przygotowania przyćmiły radość, jaką niosą ze sobą święta. Postaw na proste i szybkie rozwiązanie – kolekcja dekoracji TerraChristmas pozwoli oszczędzić fundusze i czas.

nakładki na wieże kwiatowe TerraChristmas
Źródło: www.terrachristmas.pl

Wysoko cenimy sobie niepowtarzalny nastrój w domu. Miasto, w którym żyjemy również gra ważną rolę w kreowaniu świątecznego klimatu: te same kolorowe dekoracje, liczne bombki i łańcuchy jednak w znacznie większej skali, co roku upiększają naszą przestrzeń publiczną. To niemały wydatek, ale ostateczny efekt jest wart inwestycji.

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Po co jednak przepłacać? Miasto, w którym wiosną i latem stoją wieże kwiatowe, może oszczędzić i zdecydować się na specjalne nakładki z kolekcji TerraChristmas. Te lekkie, wytrzymałe, pokryte syntetycznym igliwiem stelaże w kształcie świątecznego drzewka całkowicie pokrywają pozbawione ukwiecenia konstrukcje. W ten prosty sposób miasto uniknie wydatków związanych z demontażem i magazynowaniem wież kwiatowych, które nie znikają z przestrzeni publicznej, ale nabierają zupełnie nowej świątecznej szaty.

nakładki na kaskadowe konstrukcje kwietnikowe TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

Nakładki miejskie to szereg możliwości: do wyboru są trzy kolory igliwia, od tradycyjnej zielni, aż po zieleń i biel. Nastrojowe światło LED o zimnej albo ciepłej barwie i tradycyjne lub świecące dodatki dopełnią unikalnej dekoracji. Co wybierzesz? Puść wodze wyobraźni i skomponuj najpiękniejszą choinkę!

TerraChristmas  Źródło: www.terrachristmas.pl

Bez względu na wielkość wież kwiatowych nakładki miejskie zawsze całkowicie pokryją każdą z nich. Nie stwarzają zagrożenia dla przechodniów, a ich montaż i demontaż to drobnostka – z nimi miasto może szybko stworzyć niepowtarzalną aranżację!

nakładki na wieże kwiatowe TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

TerraChristmas to również nakładki na miejskie latarnie. Po okresie kwitnienia zawieszone na nich wieże kwiatowe mogą być przykryte kulą z igliwia. Powstanie w ten sposób dekoracja, która szybko i diametralnie odmieni całe miasto w magicznym okresie świąt Bożego Narodzenia.

Kolekcja dekoracji TerraChristmas skierowana jest również do miast, które nie posiadają wież kwiatowych. Specjalnie dla nich stworzono równie efektowną tradycyjną choinkę na stabilnym stelażu i z mocowaniem do podłoża.

choinki TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

To już połowa października, nawet nie zauważymy, gdy listopad przeminie równie szybko. Zima i święta za pasem – czas się do nich przygotować. Wybierz optymalny produkt z kolekcji i spraw, by Twoje miasto wypiękniało w te święta!

nakładki na wieże kwiatowe TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl

TerraChristmasŹródło: www.terrachristmas.pl


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz