Hello Elho!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Jeśli cenisz sobie ekologiczny styl życia, lubisz atrakcyjny wygląd ale nie chcesz rezygnować z wygody  – Elho to Twój największy sprzymierzeniec. Kim jest? Gdzie go spotkać? Poznajmy go nieco bliżej:

Brussels HerbsŹródło: www.makeithome.pl

Pochodzi z Holandii, niedawno świętował 49-lecie swojej pracy w branży eko-produktów i naturalnego stylu życia. To prawdziwy fachowiec z ustabilizowaną pozycją , dużą wiedzą i ogromnym zapałem do pracy. Nie spoczywa na laurach. Co roku udoskonala swoje pomysły i tworzy co najmniej 50 nowości.

Misa Jill ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Mimo ogromnego sukcesu na całym świecie, nigdy nie stracił głowy dla sławy. Ciągle stara się propagować ekologiczny styl życia i wspiera środowisko. Zwiększa udział odzyskanych materiałów w produkcji – obecnie to już 40% z nich! Energia z odnawialnych źródeł i zaawansowane technologie to dla niego codzienność.

Misa Eko Jill ElhoŹródło: www.makeithome.pl

Stale podąża za najnowszymi trendami: wie najlepiej, który kolor będzie hitem tego roku. Doskonale umie dopasować swoje produkty do potrzeb Twojego wnętrza i ogrodu. Po prostu: zna Twoje potrzeby i stara się im sprostać.

 Elho Lizzy Bag antracyt Źródło: www.makeithome.pl

Zdaje sobie sprawę, że nie każdy ma „rękę do roślin”. Elho dba o to, by były one nawadniane automatycznie. Wybierz jedną z donic Milano Diamond, Brussels Diamond Round lub Brussels Diamond High, a ich wewnętrzny system uprawny sprawi, że drobne zapominalstwo nie skończy się przesuszeniem kwiatu.

Brussels Diamond High System nawadniania

Źródło: www.makeithome.pl

Donica Elho Brussels Diamond HighŹródło: www.makeithome.pl

Nie lubisz bałaganu? Ten sam system umożliwia łatwe przesadzenie rośliny bezpośrednio w pojemniku.

Donica Elho Brussels Diamond HighŹródło: www.makeithome.pl

Wie, że każdy lubi dobrze zjeść. Bez ziół trudno o smaczny posiłek. Stworzył więc kolorowe donice Brussels Herbs, w których uprawa roślin jest banalnie łatwa, a ich poszatkowanie to czysta przyjemność – za sprawą wygodnych nożyc.

Elho Brussel Herbs DuoŹródło: www.makeithome.pl

Elho Brussel HerbsŹródło: www.makeithome.pl

Elho oznacza również modę, kolory i styl życia. To funkcjonalne ekologiczne dodatki, które usprawnią zakupy i pozwolą poskromić domowy bałagan. Wykonane z mocnego polietylenu akcesoria: misa Jill, pojemnik Robin to najlepsze wsparcie podczas sprzątania i organizowania bibelotów. Z kolei torba Lizzy pozwoli stworzyć niepowtarzalne stylizacje na każdą okazję.

Elho jill Źródło: www.makeithome.pl

Elho robin tub square
Źródło: www.makeithome.pl

Lizzy bag XL ELhoŹródło: www.makeithome.pl

Marka Elho już niemal od pół wieku czyni nasze życie bardziej kolorowym i łatwiejszym. To całe mnóstwo funkcjonalnych, atrakcyjnych produktów, setki innowacyjnych, ekologicznych pomysłów dla domu i ogrodu – powiedz „Hello Elho” i poznaj jego ofertę w sklepie www.makeithome.pl!

Corsica Flower Bridge TableŹródło: www.makeithome.pl

Donice TerraForm BallŹródło: www.makeithome.pl

 

Make it Home

Zakupy w Internecie to dzisiaj codzienność – oszczędność czasu, siły, cierpliwości, a bardzo często i pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu, by kupić donicę, lampę, a nawet fotel. W makeithome.pl znajdziesz wszystko, czego szukasz dla domu i ogrodu – niekończąca się skarbnica oryginalnych inspiracji stoi przed Tobą otworem!


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz