Terra Flower Power 2014 – zaczynamy!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

Tradycyjnie, po raz trzeci zapraszamy do udziału w plebiscycie Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Już dziś rusza pierwszy etap zmagań – czekamy na zgłoszenia!

terra flower power 2014

Celem zmagań jest wyłonienie i nagrodzenie miejscowości, która w tym roku stworzyła najpiękniejszą dekorację kwiatową swojej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by nasza wspólna przestrzeń stawała się bardziej przyjazna.

Aby odpowiednio uhonorować włodarzy najpiękniej ukwieconych miast, zarządów wspólnot mieszkaniowych, a także uczestników zgłaszających kandydatów do tytułu, przygotowaliśmy ciekawe nagrody:

plebiscyt terra flowe power 2014W ciągu najbliższych trzech tygodni zdecydujecie które z miast weźmie udział w zmaganiach: zgłoś swoją rodzimą miejscowość lub prześlij zdjęcia, z miejsca, w którym spędziłeś pamiętne wakacje – tu nie ma żadnych ograniczeń!

plebiscyt terra flowe power 2014

Wystarczy, że na fotografii ujmiesz ukwiecenie i aranżację przestrzeni stworzoną z wykorzystaniem produktów firmy Terra. Zobacz, co należy zrobić, by Twoje miasto wzięło udział w Plebiscycie:

plebiscyt terra flowe power 2014Od 1 do 22 lipca czekamy na zgłoszenia kandydatów to tytułu Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce. Następnie zmagania przeniosą się na nasz profil na facebooku, gdzie każdy będzie mógł oddać głos na swojego faworyta. Pamiętaj, również Ty, jako osoba zgłaszająca miasto, masz szanse na zdobycie dla siebie atrakcyjnych nagród!

Zobacz kalendarium plebiscytu Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce.

terra flower powerSzczegóły plebiscytu znajdziesz w regulaminie. (aktualizacja 22 lipca)

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2013.


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz