Taki beton nam nie straszny!

image_pdfZapisz ten artykuł w formacie .pdfimage_printWydrukuj ten artykuł

To ludzie tworzą klimat miasta. Warto wiec zadbać o przestrzeń publiczną, wykorzystując ogromne, miejskie donice betonowe tak, aby w pełni służyła mieszkańcom i spełniała ich wszystkie potrzeby. Tak solidne dekoracje to znacznie więcej niż tylko pojemnik na rośliny o geometrycznej formie, ale również dodatkowe atuty: funkcja siedziska… i coś, czego nie posiadały dawne gazony: wysoce estetyczny wygląd.

donice tube donicemiejskie.pl aŹródło: www.terraform.pl

Misa możliwości

Donica Plane została stworzona po to, by aranżacja przestrzeni miejskiej przestała być kłopotliwa. To nowatorskie rozwiązanie, wyróżniające się ze względu na charakterystyczny design, projekt inspirowany misą o jednolitej linii. Beton syntetyczny, z którego została wykonana, może być dowolnie formowany, a także barwiony, przez co ten minimalistyczny pojemnik może przybrać dowolny kolor, stając się największą ozdobą dowolnej przestrzeni.

donica miejska plane terraform (1)Źródło: www.terraform.pl

2 in 1

Nawet najlepsze rozwiązania można udoskonalić – jeśli wymaga tego sytuacja. Dodatkowe wykończenie w postaci ozdobnego pierścienia w miejscu rantu donicy czyni z niej najbardziej designerską ławkę w okolicy, i to połączoną z pojemnikiem na rośliny. Wszystko to sprawia, że Plane Ring to niezwykle wytrzymała, funkcjonalna donica kwiatowa, na której można wypocząć w towarzystwie natury.

Donica Plane Ring TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Długo i szczęśliwie

Intel to podłużna donica z betonu syntetycznego do zadań specjalnych. Sprawdzi się w aranżowaniu otwartych przestrzeni, ale również miejsc trudno dostępnych – wąski chodnik czy wejścia do budynków nie są dla niego żadną przeszkodą! Z dekoracją o tak funkcjonalnej formie kwiatową ozdobę mogą zyskać nawet najbardziej problematyczne przestrzenie, i to bez ryzyka uszkodzenia – ten pojemnik przetrwa nawet kontakt ze żrącym kwasem!

donice intel terraform.pl aŹródło: www.terraform.pl

Pozdrowienia znad morza!

Pomimo swojej surowej, minimalistycznej formy, kwadratowa donica Tube harmonijnie dopasowuje się w dowolnej przestrzeni, bez względu na jej charakter. Beton syntetyczny, z którego jest wykonana, gwarantuje stabilność i wytrzymałość – dekoracje z Sopotu zdobią nadmorski kurort już kolejny sezon, czego zupełnie po nich nie widać!

duże donice square Tube TerraFormŹródło: www.terraform.pl

Warto wiedzieć!

Beton syntetyczny, z którego wykonano nowoczesne donice TerraForm, jest bardziej wytrzymały niż swój klasyczny odpowiednik. Rezultatem zastosowania tego wzbogaconego tworzywa w produkcji pojemników są estetyczne elementy najwyższej jakości, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wahania temperatur. Donice z betonu syntetycznego łączą bowiem najlepsze cechy dawnych gazonów – wytrzymałość i solidność z tym, co charakterystyczne dla nowoczesnych rozwiązań: atrakcyjną formą i funkcjonalnością.

duże donice TerraForm IntelŹródło: www.terraform.pl

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Cześć!
Nie Przegap! Dołącz do Naszego Newslettera!
Otrzymuj informacje o nowościach, specjalnych promocjach i inspirujących treściach. Wprowadź swój e-mail i bądź z nami na bieżąco!
Kamila Pieślak i zespół Terra Group [sibwp_form id=2]

Dodaj komentarz